Galaxy S10 yeni güncelleme

Samsung geçtiğimiz ay tanıtımını gerçekleştirerek kısa bir süre önce kullanıcılar ile buluşturduğu Galaxy S10 serisi için yeni bir güncelleme yayınladı. Güvenlik odaklı güncelleme aynı zamanda birçok iyileştirmeye ev sahipliği yapıyor. Mart ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme ile Wireless PowerShare ( Kablosuz Güç Paylaşımı ) özelliği iyileştiriliyor. Bununla birlikte güncelleme sonrasında daha stabil bir […]

 Galaxy S10 yeni güncelleme

26.03.2019 - 10:55

Güncelleme : 26.03.2019 - 10:55

Samsung geçtiğimiz ay tanıtımını gerçekleştirerek kısa bir süre önce kullanıcılar ile buluşturduğu Galaxy S10 serisi için yeni bir güncelleme yayınladı. Güvenlik odaklı güncelleme aynı zamanda birçok iyileştirmeye ev sahipliği yapıyor.

Mart ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme ile Wireless PowerShare ( Kablosuz Güç Paylaşımı ) özelliği iyileştiriliyor. Bununla birlikte güncelleme sonrasında daha stabil bir kamera deneyimi sunulduğu belirtiliyor.

Galaxy S10 güncelleme aldı! Kamera iyileştirildi!
Almanya ve İngiltere’de dağıtımına başlanılan 465 MB’lık güncelleme Galaxy S10e için G970FXXU1ASC8, Galaxy S10 için G973FXXU1ASC8 ve Galaxy S10 Plus için G975FXXU1ASC8 sürüm numaralarını taşıyor.

Samsung’un üzerinde çalıştığı bildirim özelliği ise henüz kullanıcılara sunulmadı. Galaxy S10’da bildirim LED’i bulunmadığı için bildirimler her uygulamalar için farklı renkler ile kameranın çevresindeki halkayla kullanıcılara bildirecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın