Galaxy S10 tasarım

Bildiğiniz gibi Samsung yeni ekran teknolojisi olan Infinity-O‘yu ilk kez bir amiral gemisi sınıfı cihazda kullanmaya hazırlanıyor. İlk kez One UI makalesinde sızan S10’un tasarımı böylece kesinleşmiş oldu. Exynos 9820 işlemcisinden güç alacak Samsung Galaxy S10, hem MWC’nin hem de son dönemin en çok dikkat çeken telefonu olmaya hazırlanıyor. Samsung yeni amiral gemisi cihazlarını MWC […]

 Galaxy S10 tasarım

28.01.2019 - 18:08

Güncelleme : 28.01.2019 - 18:08

Bildiğiniz gibi Samsung yeni ekran teknolojisi olan Infinity-O‘yu ilk kez bir amiral gemisi sınıfı cihazda kullanmaya hazırlanıyor. İlk kez One UI makalesinde sızan S10’un tasarımı böylece kesinleşmiş oldu. Exynos 9820 işlemcisinden güç alacak Samsung Galaxy S10, hem MWC’nin hem de son dönemin en çok dikkat çeken telefonu olmaya hazırlanıyor.

Samsung yeni amiral gemisi cihazlarını MWC 2019‘un hemen öncesinde düzenleyeceği özel bir etkinlikle duyuracak. Dünyanın dört bir yanında eş zamanlı olarak düzenlenecek bu etkinlik, Galaxy serisinin geleceğini gözler önüne serecek.

Bu tanıtım etkinliğinin merkezi ise San Francisco olacak. Yeni telefonlar bu ana etkinlikte tanıtılırken, diğer seçilmiş ülkelerdeki etkinlikler bu tanıtımı takip edecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın