Galaxy S10 Plus ortaya çıktı!

Samsung’un merakla beklenilen yeni amiral gemi modeli Galaxy S10 Plus yepyeni görüntülerle karşımıza çıktı. Samsung’un geçtiğimiz günlerde duyurusunu gerçekleştirdiği çentikli ekranların yerini alacak olan Infinity-O ekran merakla bekleniyor. Galaxy A8s modelinde de kullanılması beklenilen yeni sistemi ayrıca markanın 2019 yılı amiral gemi modellerinde de göreceğiz. Şu ana kadar yaptığı doğru sızıntılarla adından bahsettiren @OnLeaks tarafından […]

 Galaxy S10 Plus ortaya çıktı!

03.12.2018 - 20:22

Güncelleme : 03.12.2018 - 20:22

Samsung’un merakla beklenilen yeni amiral gemi modeli Galaxy S10 Plus yepyeni görüntülerle karşımıza çıktı.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde duyurusunu gerçekleştirdiği çentikli ekranların yerini alacak olan Infinity-O ekran merakla bekleniyor. Galaxy A8s modelinde de kullanılması beklenilen yeni sistemi ayrıca markanın 2019 yılı amiral gemi modellerinde de göreceğiz.

Şu ana kadar yaptığı doğru sızıntılarla adından bahsettiren @OnLeaks tarafından paylaşılan görsellerde Galaxy S10 Plus tasarımı tüm detaylarıyla ortaya çıkmış oldu.

6.4 inç büyüklüğünde kavisli QHD ekrana sahip olacak olan modelin sağ üst kısmında çift kamera deliği görünüyor. Infinity–O adı verilen bu yeni tasarım sayesinde yüksek ekran kasa oranlarına ulaşabileceğiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın