Galaxy S10 Plus mı yoksa Huawei P30 Pro mu?

Huawei ve Samsung, telefon pazarında hayli iddialı iki marka ve uzun yıllardır rekabet halindeler. Son olarak ekranı katlanabilen telefon tarafında bile biri diğerini yalnız bırakmazken, amiral telefon savaşında da durum pek farklı değil. Huawei, Paris’te gerçekleştirdiği etkinlikte Huawei P30 ve Huawei P30 Pro’yu dünyaya tanıtırken, Samsung ise bu etkinliğe yakın tarihlerde ABD’de Unpacked etkinliği kapsamında […]

 Galaxy S10 Plus mı yoksa Huawei P30 Pro mu?

06.05.2019 - 20:08

Güncelleme : 06.05.2019 - 20:08

Huawei ve Samsung, telefon pazarında hayli iddialı iki marka ve uzun yıllardır rekabet halindeler. Son olarak ekranı katlanabilen telefon tarafında bile biri diğerini yalnız bırakmazken, amiral telefon savaşında da durum pek farklı değil. Huawei, Paris’te gerçekleştirdiği etkinlikte Huawei P30 ve Huawei P30 Pro’yu dünyaya tanıtırken, Samsung ise bu etkinliğe yakın tarihlerde ABD’de Unpacked etkinliği kapsamında Galaxy S10 serisi telefonlarını karşımıza çıkarmıştı. Türkiye’de de satışına başlanan telefonları alacak kullanıcılar ise kararsız: Samsung ve Huawei’nin telefonları iddialı olunca aralarında seçim yapmak hayli zorlaşıyor.

Her iki modelde üst seviye donanımları ile dikkat çekiyor. Huawei P30 Pro daha çok kamerası ile ön plana çıkarken, Galaxy S10 Plus ise tasarımı ile ön plana çıkıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın