Galaxy S10 kılıfları ortaya çıktı!

Samsung önceki modeller ile benzer şekilde Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e için LED View kılıfları kullanıcılara sunacak. Bu kılıflar sayesinde kullanıcılar bazı bilgileri ön panelde yer alan widget’lar ile görebiliyorlar. Bununla birlikte kılıf Wireless PowerShare olarak adlandırılan ters kablosuz şarj özelliği ile uyumlu görünmüyor. Videoya baktığımızda sadece siyah renk seçeneğinin satın alınabileceğini […]

 Galaxy S10 kılıfları ortaya çıktı!

15.02.2019 - 16:49

Güncelleme : 15.02.2019 - 16:49

Samsung önceki modeller ile benzer şekilde Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e için LED View kılıfları kullanıcılara sunacak. Bu kılıflar sayesinde kullanıcılar bazı bilgileri ön panelde yer alan widget’lar ile görebiliyorlar.

Bununla birlikte kılıf Wireless PowerShare olarak adlandırılan ters kablosuz şarj özelliği ile uyumlu görünmüyor. Videoya baktığımızda sadece siyah renk seçeneğinin satın alınabileceğini görüyoruz.

Ancak, daha önce ortaya çıkan sızıntılarda Samsung’un Yeşil, Mavi, Beyaz, Sarı ve Pembe gibi renk seçeneklerini de hazırladığı görülmüştü. Tabi, bu renkli kılıfların Galaxy S10e modeline özel olma ihtimali bulunuyor.

Bu LED View kapakların yanı sıra Samsung yeni amiral gemileri için deri kılıflar hazırladı. Siyah renge ek olarak Yeşil, Gri, Mavi, Kırmızı, Beyaz ve Sarı renk seçeneklerinin sunulması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın