Galaxy S10 kamerasına yeni özellik

Görünen o ki Samsung, “Bright Light” adını verdiği özelliği gece moduna dönüştürecek. Bu nedenle gece modu etkin olduğunda fotoğrafların kalitesi “Bright Light” moduna oldukça benzerlik gösterecek. Gece modu ile birlikte gece çekimlerinin çok daha iyi hale getirileceği belirtiliyor. Güncellemenin en önemli özelliği ise gece modunu istediğiniz zaman seçebilecek olmak. Bu sayede telefon gece modunu kendi […]

 Galaxy S10 kamerasına yeni özellik

19.04.2019 - 11:01

Güncelleme : 19.04.2019 - 11:01

Görünen o ki Samsung, “Bright Light” adını verdiği özelliği gece moduna dönüştürecek. Bu nedenle gece modu etkin olduğunda fotoğrafların kalitesi “Bright Light” moduna oldukça benzerlik gösterecek. Gece modu ile birlikte gece çekimlerinin çok daha iyi hale getirileceği belirtiliyor. Güncellemenin en önemli özelliği ise gece modunu istediğiniz zaman seçebilecek olmak. Bu sayede telefon gece modunu kendi aktif hale getirmek yerine, özelliği sizin aktif hale getirmenizi bekleyecek. Söz konusu özelliğin eklenme sebebi, bazı kullanıcıların otomatik aktif olan “Bright Light” özelliğinden memnun olmamasıydı.

Yeni güncelleme henüz İsviçre’deki bir grup test kullanıcısı haricinde aktif değil. Ancak, önümüzdeki günlerde diğer ülkelere de verilmeye başlanacak. Söz konusu özelliğin cihazınıza gelip gelmediğini Ayarlar>Yazılım Güncellemesi içerisinden kontrol edebilirsiniz. Güncelleme hem Galaxy S10, hem Galaxy S10 Plus, hem de Galaxy S10e için kullanılabilir olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın