Galaxy S10 fiyatları belli oldu!

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, TuttoAndroid adlı teknoloji sitesi tarafından yayınlanan rapor ile birlikte, Galaxy S10 serisinin İtalya’daki satış fiyatları gün yüzüne çıkartıldı. Bu gelişmeye paralel olarak S10 modellerinin Avrupa fiyatları da aşağı yukarı belli olmuş oldu. TuttoAndroid‘in paylamış olduğu habere geçmeden önce, söz konusu bu fiyatların diğer Avrupa ülkelerinden biraz farklı olacağını da belirtelim. Yani, […]

 Galaxy S10 fiyatları belli oldu!

22.01.2019 - 17:08

Güncelleme : 22.01.2019 - 17:08

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, TuttoAndroid adlı teknoloji sitesi tarafından yayınlanan rapor ile birlikte, Galaxy S10 serisinin İtalya’daki satış fiyatları gün yüzüne çıkartıldı. Bu gelişmeye paralel olarak S10 modellerinin Avrupa fiyatları da aşağı yukarı belli olmuş oldu.

TuttoAndroid‘in paylamış olduğu habere geçmeden önce, söz konusu bu fiyatların diğer Avrupa ülkelerinden biraz farklı olacağını da belirtelim. Yani, hemen aşağıda görebileceğiniz Galaxy S10 fiyatlarının biraz daha üstü bir fiyat etiketi bizleri karşılayabilir.

Tüm bu detayları geride bırakıp TuttoAndroid‘in paylaşmış olduğu rapora gelelim. Samsung’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, S10 fiyatlarının Galaxy S9 modellerinden biraz daha pahalı olduğunu görmekteyiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın