Galaxy S10 çalışırken görüntülendi!

Daha önceden de paylaşmış olduğumuz haberler ile beraber ile beraber Samsung’un bu yıl üç temel S10 modeliyle karşımıza çıkacağını belirmişti. Bugünse, yapılan sızıntı ile beraber diğer S10 modellerine kıyasla daha uygun bir fiyata satışa sunulacak olan S10e canlı olarak görüntülendi. Sızdırılan görselleri şöyle bir inceleyecek olursak, uygun fiyatlı Galaxy S10 modelinde bizleri, Galaxy A8s‘den aşina […]

 Galaxy S10 çalışırken görüntülendi!

06.02.2019 - 20:03

Güncelleme : 06.02.2019 - 20:03

Daha önceden de paylaşmış olduğumuz haberler ile beraber ile beraber Samsung’un bu yıl üç temel S10 modeliyle karşımıza çıkacağını belirmişti.

Bugünse, yapılan sızıntı ile beraber diğer S10 modellerine kıyasla daha uygun bir fiyata satışa sunulacak olan S10e canlı olarak görüntülendi.

Sızdırılan görselleri şöyle bir inceleyecek olursak, uygun fiyatlı Galaxy S10 modelinde bizleri, Galaxy A8s‘den aşina olduğumuz bir ekrana gömülü kamera tasarımı karşılıyor.

Hatırlarsanız, Galaxy A8s‘de yer alan ekran deliğinin genişliği bir hayli tartışılmıştı. Tüm bu tartışmalar ile beraber, benzer bir ön kamera tasarımı S10 serisinin giriş modelinde bizleri karşılıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın