Galaxy Note 9 geliyor!

Samsung’un büyük beklentiler ile piyasaya sürdüğü yeni amiral gemi modeli, rekabetin oldukça kızıştığı amiral gemi sınıfında pek fazla bekleneni vermedi. Yüksek fiyat, benzer tasarım ve özellikler burada önemli bir rol oynarken Samsung ise yeni üst seviye modellerini güncel tutmak için elinden geleni yapıyor. Bu bağlamda ortaya çıkan bilgilere göre model yepyeni bir renk seçeneğiyle karşımıza […]

 Galaxy Note 9 geliyor!

06.11.2018 - 18:47

Güncelleme : 06.11.2018 - 18:47

Samsung’un büyük beklentiler ile piyasaya sürdüğü yeni amiral gemi modeli, rekabetin oldukça kızıştığı amiral gemi sınıfında pek fazla bekleneni vermedi. Yüksek fiyat, benzer tasarım ve özellikler burada önemli bir rol oynarken Samsung ise yeni üst seviye modellerini güncel tutmak için elinden geleni yapıyor.

Bu bağlamda ortaya çıkan bilgilere göre model yepyeni bir renk seçeneğiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ülkemizde okyanus mavisi, lavanta moru ve gece siyahı olmak üzere üç farklı renkte satılan Galaxy Note 9 ayrıca birde ülkemize gelmeyen bakır renk seçeneğine sahip.

Gelen yeni sızıntılara göreyse bir zamanlar oldukça popüler olan beyaz rengi yeniden raflardaki yerini alacak gibi duruyor. Son derece sade ve şık görünen beyaz Galaxy Note 9, tüm sızıntılarda olduğu gibi, gerçek olmayabilir de.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın