Galaxy Note 10e mi yoksa Galaxy Note 10 Plus mı olacak?

Bazı yeni iddialara göre Samsung Galaxy Note 10 modeli, beraberinde alt veya üst model ile birlikte gelecek. Söz konusu bilgi Samsung’un tedarik zincirinden bir şirkete ait. Samsung Galaxy S10 serisi ile birlikte S10 Plus ve S10e modelleri de tanıtılmıştı. Galaxy Note modellerinde de bu şekilde bir isimlendirmenin bulunması bekleniyor. Bu iddialar doğrulanırsa Samsung bu sene […]

 Galaxy Note 10e mi yoksa Galaxy Note 10 Plus mı olacak?

02.04.2019 - 11:09

Güncelleme : 02.04.2019 - 11:09

Bazı yeni iddialara göre Samsung Galaxy Note 10 modeli, beraberinde alt veya üst model ile birlikte gelecek. Söz konusu bilgi Samsung’un tedarik zincirinden bir şirkete ait. Samsung Galaxy S10 serisi ile birlikte S10 Plus ve S10e modelleri de tanıtılmıştı. Galaxy Note modellerinde de bu şekilde bir isimlendirmenin bulunması bekleniyor. Bu iddialar doğrulanırsa Samsung bu sene kalemli iki farklı model tanıtacak.


Note modellerinin normal şartlarda zamanının en iyi teknolojisi ile donatıldığını düşünürsek, söz konusu modelin bir Note 10e modeli olabileceği tahmin ediliyor. Bazı yeni raporlara göre, yeni Note 10 modellerinin Ağustos ayında tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz sene tanıtılan Galaxy Note 9 modeli de, yine Ağustos ayı içerisinde duyurulmuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın