Galaxy Note 10 yeni renk seçeneği

7 Ağustos’ta tanıtılması beklenen akıllı telefonun, ön sipariş sürecinin 23 Ağustos’a kadar devam edeceği görülüyor. Ayrıca her bir operatör şirketi, telefon için farklı farklı kampanyalar ile karşımıza çıkacak. Telefonun yanında bazı promosyonlar da verilecek. Bu promosyonlar arasında Galaxy Buds gibi dikkat çekecek ürünler de yer alıyor. Bir operatörün sunduğu kampanyada telefonun 999 dolar fiyat etiketiyle […]

 Galaxy Note 10 yeni renk seçeneği

30.07.2019 - 19:59

Güncelleme : 30.07.2019 - 19:59

7 Ağustos’ta tanıtılması beklenen akıllı telefonun, ön sipariş sürecinin 23 Ağustos’a kadar devam edeceği görülüyor. Ayrıca her bir operatör şirketi, telefon için farklı farklı kampanyalar ile karşımıza çıkacak. Telefonun yanında bazı promosyonlar da verilecek. Bu promosyonlar arasında Galaxy Buds gibi dikkat çekecek ürünler de yer alıyor.

Bir operatörün sunduğu kampanyada telefonun 999 dolar fiyat etiketiyle satıldığı görülüyor. Telefonu bu kampanya ile satın almak isteyen kullanıcılar, 24 ay boyunca aylık 41,62 dolar ödeyerek telefona sahip olabilecekler.

Galaxy Note 10 yeni renk seçeneği ile gelecek!
WinFuture tarafından sızdırılan görseller, Rose renk Galaxy Note 10 modeline işaret ediyor. Normalde beyaz, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan telefonun, Rose (Gül) renk seçeneği ile birlikte gelmesi daha fazla kullanıcıya hitap etme olasılığını yükseltiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın