Galaxy Note 10 Plus

Galaxy Note 10 serisinin tanıtılmasına sadece iki gün kaldı. Tanıtıma saatler kala Çinli bir kullanıcı tarafından, Galaxy Note 10 Plus‘ı toplu taşıma aracında kullanılırken görüntüleyen kişi yaklaşık 30 saniye uzunluğunda bir video yayınlandı. Daha önce ortaya çıkan görseller ile videodaki cihaz arasında herhangi bir fark bulunmuyor. Ortalanmış ekran deliği ve inceltilmiş çerçeveler gözler önüne serilirken, […]

 Galaxy Note 10 Plus

05.08.2019 - 20:28

Güncelleme : 05.08.2019 - 20:28

Galaxy Note 10 serisinin tanıtılmasına sadece iki gün kaldı. Tanıtıma saatler kala Çinli bir kullanıcı tarafından, Galaxy Note 10 Plus‘ı toplu taşıma aracında kullanılırken görüntüleyen kişi yaklaşık 30 saniye uzunluğunda bir video yayınlandı.

Daha önce ortaya çıkan görseller ile videodaki cihaz arasında herhangi bir fark bulunmuyor. Ortalanmış ekran deliği ve inceltilmiş çerçeveler gözler önüne serilirken, Note 10 Plus modelinin ekranında herhangi bir kavis görünmüyor. Cihaz üzerinde kılıf takılı, bu nedenle kavislerin görünmediğini de düşünebiliriz.


7 Ağustos’ta yapılacak Unpacked etkinliği ile sunulacak Note 10 ailesi hakkında detaylar neredeyse netleşti. Bugün ortaya çıkan sızıntılarla da Galaxy Note 10 Süper Hızlı Şarj desteği onaylandı!


Videoda One UI arayüzünde dolaşılıyor. Ancak, bunun dışında Galaxy Note 10 serisine özgü olan yani henüz Samsung modellerinde karşımıza çıkmayan bir farklılık göremiyoruz. Yayınlanan son raporlara göre, Galaxy Note 10 Plus piyasadaki en yüksek ekran/kasa oranını sunan akıllı telefon olmaya aday.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın