Galaxy M20 tasarımı tamamen netleşti!

Samsung, yeni Galaxy M serisi ile orta segment için fark yaratmak istiyor. Bu telefonlar ile Xiaomi, Huawei, Oppo gibi markaların orta segment telefonlarının yerini almak için agresif bir şekilde fiyatlandırılması bekleniyor. Şirket, M10 ve M20 modellerinin piyasaya sürülmesinden hemen sonra piyasaya çıkartması muhtemelen olan Galaxy M30 üzerinde çalıştığı söylentileri de var. All About Samsung tarafından […]

 Galaxy M20 tasarımı tamamen netleşti!

20.12.2018 - 16:36

Güncelleme : 20.12.2018 - 16:36

Samsung, yeni Galaxy M serisi ile orta segment için fark yaratmak istiyor. Bu telefonlar ile Xiaomi, Huawei, Oppo gibi markaların orta segment telefonlarının yerini almak için agresif bir şekilde fiyatlandırılması bekleniyor. Şirket, M10 ve M20 modellerinin piyasaya sürülmesinden hemen sonra piyasaya çıkartması muhtemelen olan Galaxy M30 üzerinde çalıştığı söylentileri de var.

All About Samsung tarafından paylaşılan aşağıda gösterilen konsept, Galaxy M20’nin tasarımını çevreleyen son sızıntılara dayanmaktadır. Yani bütün sızıntıların sonucu ışığında, cihazın tasarım anlamıyla neredeyse bu konsept ile aynı olması bekleniyor.

Yağmur damlası çentikli ekran tasarımına benzeyen Infinity-U ekran tasarımı ile donatılmış gelen ilk Samsung cihaz olacak. Bunlarla birlikte teknik özellikleri dün neredeyse tamamen sızdırılmıştı fakat bugün kamera detayları da belli oldu.

Ön tarafta 8 MP ve arka kamera da ise 13 MP ve 5 MP olarak ikili kamera kurulumu ile donatılacak. Kameraların diyafram aralıkları henüz detaylandırılmadı. Ama cihaz teknik anlamda, 5000 mAh batarya ve 6.1 inç ekranı ile dikkatleri üzerine toplayacak gibi görünüyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın