Galaxy Fold‘u resmen duyurmuştu.

Şimdi de Galaxy Fold’a sahip olduğu söylenen bir kişi tarafından ortaya çıkan bilgiler, Galaxy Fold’un tüm teknik detaylarını ortaya çıkarıyor. Galaxy Fold özellikleri nasıl olacak? Ortaya çıkan bilgiler, cihazın tam olarak katlanmadığını kanıtlıyor. Cihaz tamamen kapalı olduğu takdirde ortasında bir boşluk bırakıyor. Bunun yanı sıra ekranın kıvrımının, parlaklığı yüzde 70’in üstünde olduğu takdirde oldukça belli […]

 Galaxy Fold‘u resmen duyurmuştu.

29.03.2019 - 10:38

Güncelleme : 29.03.2019 - 10:38

Şimdi de Galaxy Fold’a sahip olduğu söylenen bir kişi tarafından ortaya çıkan bilgiler, Galaxy Fold’un tüm teknik detaylarını ortaya çıkarıyor.

Galaxy Fold özellikleri nasıl olacak?
Ortaya çıkan bilgiler, cihazın tam olarak katlanmadığını kanıtlıyor. Cihaz tamamen kapalı olduğu takdirde ortasında bir boşluk bırakıyor. Bunun yanı sıra ekranın kıvrımının, parlaklığı yüzde 70’in üstünde olduğu takdirde oldukça belli olduğu söyleniyor. Ancak bunun normal kullanımlarda pek sorun olmayacağı öngörülüyor.


Teknik özelliklerine bakacak olursak Galaxy Fold’un Samsung’un kendi üretimi olan Exynos yonga setinin aksine Qualcomm’un en güçlü mobil işlemcisi olan Snapdragon 855’ten güç alacağı zaten kısa bir süre önce belli olmuştu. Cihazın birçok bilgisini daha ortaya çıkaran kişinin de ortaya attığı bilgiler bunu doğruluyor.

Ayrıca Galaxy Fold’un yazılım Android‘in en güncel sürümü kullanıldığı belirtilirken arayüz tarafında ise One UI 1.2 arayüz yazılımı kullanıldığı vurgulanıyor.

Samsung’un UFS 3.0 depolama alanının ilk defa kullanılacağı akıllı telefon Galaxy Fold, AndroBench test sonuçları ise okuma: 1512 MB/sn, yazma: 418MB/sn şeklinde gözüküyor. Bu rakamlar, Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S10+ modeline göre epey bir yüksek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın