Galaxy Fold katlanma testi

Samsung, katlanabilir telefon Fold’u test amaçlı olarak belirli kişilere göndermeye başladı. Bunlardan biri de CNET isimli dijital yayın. CNET de telefonu ilginç bir teste soktu. Galaxy Fold katlanma testi canlı yayında yapıldı ve telefon tam 100 bin kez açıp kapatıldı. San Francisco merkezli garanti servisi SquareTrade, kısa süre önce Fold’un menteşe dayanıklılığını test etmek için […]

 Galaxy Fold katlanma testi

04.10.2019 - 12:54

Güncelleme : 04.10.2019 - 12:54

Samsung, katlanabilir telefon Fold’u test amaçlı olarak belirli kişilere göndermeye başladı. Bunlardan biri de CNET isimli dijital yayın. CNET de telefonu ilginç bir teste soktu. Galaxy Fold katlanma testi canlı yayında yapıldı ve telefon tam 100 bin kez açıp kapatıldı.

San Francisco merkezli garanti servisi SquareTrade, kısa süre önce Fold’un menteşe dayanıklılığını test etmek için ilginç bir makine geliştirmişti. CNET de bu makineyi ödünç aldı.

Daha önce yapılan SquareTrade testinde, Fold’un 18 bin 500. katlanmasından sonra bir piksel bloğu oluştuğu görülmüştü. Ayrıca 120 bin katlamanın ardından bozulmuş menteşe sorunu da ortaya çıktı. Tabii, hiç kimsenin bu telefonu defalarca açıp kapatmayacağını düşündüğümüzde bunların çok da olası sorunlar olmadığını söyleyebiliriz. Yine de piksel bloğu sorunu için Samsung bir çalışma yapabilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın