Galaxy Fold görüntüleri sızdı!

Slashleaks tarafından paylaşılan taslak görselleri ile beraber, uzunca bir süredir gündemde olan Samsung‘un katlanabilir telefonun tasarımı belli oldu. Geçtiğimiz gün Evan Blass tarafından Galaxy Fold olarak adlandırılacağı belirtilen katlanabilir telefonun, hemen aşağıdan da görebileceğiniz gibi bir tasarıma ev sahipliği yapması bekleniyor. Akıllı telefon pazarında yepyeni bir dönem bir başlatacak olan Samsung, katlanabilir telefonu ile 2019′a […]

 Galaxy Fold görüntüleri sızdı!

20.02.2019 - 21:16

Güncelleme : 20.02.2019 - 21:16

Slashleaks tarafından paylaşılan taslak görselleri ile beraber, uzunca bir süredir gündemde olan Samsung‘un katlanabilir telefonun tasarımı belli oldu.

Geçtiğimiz gün Evan Blass tarafından Galaxy Fold olarak adlandırılacağı belirtilen katlanabilir telefonun, hemen aşağıdan da görebileceğiniz gibi bir tasarıma ev sahipliği yapması bekleniyor.

Akıllı telefon pazarında yepyeni bir dönem bir başlatacak olan Samsung, katlanabilir telefonu ile 2019′a damga vurmak istiyor.

Söz konusu görselleri incelediğimizde, bizleri daha önceden yapılan sızıntıların aksine daha zarif ve şık bir tasarım anlayışı karşılıyor.

Bunun haricinde, katlanabilen telefonun ön kamerasının da ekranın sol üst köşesindeki yer alan ekran çentiğe yerleştirildiğini de görmekteyiz.

Günümüz akıllı telefonlarına kıyasla biraz daha kalın bir yapıya da sahip olacağını gözlemlediğimiz telefonun, genel anlamda ince gövdeye ev sahipliği yapacağı da özellikle belirtiliyor. belirtiliyor.

Unpacked 2019 etkinliği sırasında lanse edilecek olan Galaxy Fold‘un Snapdragon 855′den güç alması bekleniyor. Bunun haricinde 8 GB‘lık bir RAM kapasitesine sahip olacağı iddia edilen katlanabilir telefonun, iki adet 2.190 mAh büyüklüğündeki bataryadan besleneceği de ifade ediliyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın