Galaxy F tasarımı işte

Samsung katlanabilir telefon Galaxy F ile ilgili her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta San Francisco’da düzenlenen etkinlik ile birlikte katlanabilir telefonuna bir ön izleme yapan Samsung, oldukça heyecanlandırmıştı. Bugün yaşanılan gelişmeyle birlikte ise, Samsung katlanabilir telefon Galaxy F tasarımı gözler önüne serildi. Samsung’un merakla beklenen katlanabilir telefonu işte böyle […]

 Galaxy F tasarımı işte

13.11.2018 - 17:30

Güncelleme : 13.11.2018 - 17:30

Samsung katlanabilir telefon Galaxy F ile ilgili her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta San Francisco’da düzenlenen etkinlik ile birlikte katlanabilir telefonuna bir ön izleme yapan Samsung, oldukça heyecanlandırmıştı. Bugün yaşanılan gelişmeyle birlikte ise, Samsung katlanabilir telefon Galaxy F tasarımı gözler önüne serildi. Samsung’un merakla beklenen katlanabilir telefonu işte böyle görünecek!

 

Samsung Geliştiriciler Konferansı‘nda prototip olarak gün yüzüne çıkan Samsung katlanabilir telefon ( Galaxy F) ile ilgili müthiş bir konsept videosu yayınlandı. Concept Creator, tarafından yayınlanan video ile birlikte merakla beklenen katlanabilen telefonun tasarımı en net şekilde gözler önüne seriliyor.

Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgiler doğrultusunda, Samsung‘un ilk katlanabilir telefon Galaxy F adıyla karşımıza çıkacağı ön görülüyor. Daha sonrasında ise teknoloji devi, katlanabilir telefon modellerine F serisi çatısı altında devam edeceği söyleniyor.

Resmi bilgilere göre devrimsel nitelikteki telefon katlanmadığı zaman 7.3 inç boyutundaki bir tablet olarak kullanılabiliyor. Katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona dönüşen katlanabilir telefon 200 gram bir ağırlığa sahip olduğunu da belirtelim.

Geliştiriciler konferansında ilk defa gün yüzüne çıkartılan Samsung‘un katlanabilen telefonu, katlandığı takdir oldukça kaba görünüyordu. Fakat etkinlikte tanıtılan söz konusu modelin prototip olduğunu da göz önünde bulundurursak, 2019 yılınca oldukça modern hatlara sahip bir katlanabilir akıllı telefon modeli ile karşılaşacağız.

Concept Creator‘un paylaşmış olduğu video ile birlikte Samsung‘un merakla beklenen telefonun katlandığı zaman oldukça kaba bir görünüşe sahip olmadığını görmekteyiz. Bunun aksine katlandığı zaman, zarif ve kibar bir akıllı telefon tasarımı bizleri karşılıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın