Galaxy A8s’in görüntüsü

Bildiğiniz üzere Samsung önümüzdeki yıllarda piyasaya süreceği akıllı telefonlarında birçok önemli teknolojiyi ekranın altına gömmeyi planlıyor. Samsung’un bu planı dahilinde piyasaya sürmeyi hedeflediği ilk akıllı telefon ise Galaxy A8s olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan A serisinin yeni üyesi, Samsung adına yeni bir devrim başlangıcı olacak. Bugün paylaşılan görselde bunu kanıtlıyor diyebiliriz. Ekran koruyucusuna göre […]

 Galaxy A8s’in görüntüsü

29.10.2018 - 15:39

Güncelleme : 29.10.2018 - 15:39

Bildiğiniz üzere Samsung önümüzdeki yıllarda piyasaya süreceği akıllı telefonlarında birçok önemli teknolojiyi ekranın altına gömmeyi planlıyor.

Samsung’un bu planı dahilinde piyasaya sürmeyi hedeflediği ilk akıllı telefon ise Galaxy A8s olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan A serisinin yeni üyesi, Samsung adına yeni bir devrim başlangıcı olacak.

Bugün paylaşılan görselde bunu kanıtlıyor diyebiliriz. Ekran koruyucusuna göre A8s’in önünde sadece kamera sensörü için ayrılmış bir yerin olduğunu görmekteyiz. Bunun haricinde ise sensörler için ayrılmış bir alanın olmadığı da oldukça dikkat çekiyor.Zaten Samsung’un, 2019 ve 2020 yıllarında çıkaracağı akıllı telefonlarda önemli birçok özelliği ekranın altına gömerek, ekran kasa oranını en üst seviyelere planladığı zaten biliyoruz. Bunun kanıtı olarak öne sürülen model, dikkat çeken teknik donanımıyla da ön plana çıkmayı başarıyor.

10 nm üretim süreci ile üretilen Snapdragon 710 işlemcisinden gücünü alan akıllı telefona, grafik tarafında gerekli olan gücü ise Adreno 616 GPU veriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın