Galatasaray’da Transferde Beklenmeyen Gelişmelere yer verildi

Galatasaray yeni sezon ile ilgili Abdürrahim Albayrak’ın açıklamaları ve gazeteciler ile yaptığı röportajlar. 2019 – 2020 sezonunda şampiyonluğu hedefleyen Galatasaray, transfer çalışmalarına da son hızla devam ediyor. Galatasaray, transferler hakkında yapılan açıklamalarla ve medyada çıkan haberlerle taraftarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Şu sıralar Avusturya’da kamp yapmaya devam eden sarı kırmızılı ekipten transferler hakkında yeni açıklamalar yapıldı. […]

 Galatasaray’da Transferde Beklenmeyen Gelişmelere yer verildi

03.08.2019 - 14:07

Güncelleme : 03.08.2019 - 14:07

Galatasaray yeni sezon ile ilgili Abdürrahim Albayrak’ın açıklamaları ve gazeteciler ile yaptığı röportajlar.

2019 – 2020 sezonunda şampiyonluğu hedefleyen Galatasaray, transfer çalışmalarına da son hızla devam ediyor. Galatasaray, transferler hakkında yapılan açıklamalarla ve medyada çıkan haberlerle taraftarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Şu sıralar Avusturya’da kamp yapmaya devam eden sarı kırmızılı ekipten transferler hakkında yeni açıklamalar yapıldı. Abdürrahim Albayrak’ın gazetecilerle yaptığı görüşmelerde gerçekleştirilen transferlerin yanında mutlu bitmeyen transferle ilgili de açıklama yapıldı.

Takımın Geleceği

Basına yapılan açıklamalarda transfer konularında bilgi veren Albayrak, ayrıca MbayeDiagne hakkında da beklenilen açıklamayı yaptı. Albayrak amaçlarının transferlerde nokta atışı yapabilmek olduğunu belirtirken önceliklerinin Fatih Terim’in istekleri doğrultusunda belirlendiğini söyledi. Başarılı forvet ile ilgili ise Diagne’nin satışında istedikleri rakama ulaşılmadan satış yapmayacaklarını belirten Albayrak, forveti satmak zorunda olmadıklarını belirtti.

Takımdaki hiçbir futbolcunun değerinin altında satılmasının söz konusu dahi olmayacağını belirten başarılı yönetici yeni futbolcu alımlarında da iyi hesap yapmak zorunda olduklarını aktardı.

Anlaşmak Kolay Olmuyor

Transfer döneminin oldukça yorucu olduğu söyleyen Albayrak, bu sıralar günde beş ya da altı saat uyuyabildiklerini söyledi. Ancak buna rağmen futbolcu alımlarında oldukça fazla kişiyle görüşmek zorunda olduklarını söyleyen yönetici ya futbolcuyla ya menajeriyle ya da takımla çoğu zaman sorun yaşanabildiğini de sözlerine ekledi. Babel transferinin altı ay sürdüğünü belirten Albayrak ayrıca bedel istenen Emre Mor transferi için de çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Bu haberde ilginizi çekebilir;

https://www.spor10.info Soğuk sporlardan hoşlananlar için buz hokeyi ingilizce terimleri ve buzokeyi oyun kurallarını detayları ile bu siteden öğrenebilirsiniz. Sadece buz hokey sporu değil, dalış sporları, masa tenisi, at yarışı, basketbol ve futbol spor müsabakalarında sürekli olarak telaffuz edilen ingilizce kelimelerin Türkçe anlamları, spor terimleri sözlüğü sitesinde yer almakta.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın