Fujitsu Yetkili Servisi Hizmetleri Nasıl Verilir?

Fujitsu Yetkili Servisi Fujitsu elektronik sektörünün en eski firmalarından biridir. Elektronik eşya üretiminde sayılı firmalardan biri olan Fujitsu markasının Türkiye’nin her ilinde servis hizmeti yaygındır. Servis hizmetleri gerekli eğitimleri tamamlamış, donanımlı personeller tarafından yürütülür. Yetkili servisler sayesinde cihazlarda oluşan arızalar ve cihaz bakım hizmetleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturulur. Fujitsu markasına ait bilgisayar, tablet ve […]

 Fujitsu Yetkili Servisi  Hizmetleri Nasıl Verilir?

28.04.2019 - 19:54

Güncelleme : 28.04.2019 - 19:54

Fujitsu Yetkili Servisi

Fujitsu elektronik sektörünün en eski firmalarından biridir. Elektronik eşya üretiminde sayılı firmalardan biri olan Fujitsu markasının Türkiye’nin her ilinde servis hizmeti yaygındır. Servis hizmetleri gerekli eğitimleri tamamlamış, donanımlı personeller tarafından yürütülür. Yetkili servisler sayesinde cihazlarda oluşan arızalar ve cihaz bakım hizmetleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturulur.

Fujitsu markasına ait bilgisayar, tablet ve notebook servisi olarak hizmet veren firma müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını yürütür. Bireysel ve kurumsal müşterilere farklı sözleşmeler doğrultusunda servis hizmeti sunulur. Bireysel müşterilerin cihazları anlaşmalı kargo ile alınır, mümkün olan en kısa zamanda ürünün arızası giderilir ve müşteriye teslim edilir.

Servis Hizmetleri Nasıl Verilir?

Firma Fujitsu marka ürünlerin gerek garanti çerçevesinde gerekse garanti kapsamı dışında her türlü arıza ve bakımlarını yapar. Ancak garantisi olmayan ürünlerin ücretlendirmeleri farklı olup firma ile görüşmeniz yararınıza olur. Fujitsu laptop servisi hizmeti sağlayan firma 2 yıllık garanti süresi sonrasında çok uygun ücretlere hizmet verir. Aldığınız ürünlerin garantisi devam ediyorsa size en yakın servise ürünü göndermeniz yeterli olacaktır. Size en yakın fujitsu notebook servis bayisini öğrenmek için fujitsuservisturkiye.com sitesini incelemeniz yeterli olacaktır.

Servis Hizmetleri İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Fujitsu marka aldığınız ürünlerde sorun yaşıyorsanız veya kullanıcı hatasından kaynaklı tüm sorunlarınız da yetkili servisin internet sitesinden yardım alabilirsiniz. Firmanın canlı destek birimi 7/24 hizmet verir. Müşteri temsilcisi ürünün sorununa yönelik çözümler hakkında bilgi vererek sizi yönlendirir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın