Frank Lampard Meydan Okumaya Nasıl Karşılık Verecek?

Frank Lampard, Chelsea’nin Sheffield United karşısında 4-1’lik galibiyetinin sezonun en iyi performansı olduğu konusunda ısrar ediyor, ancak ayaklarını yere sağlam bir şekilde tutuyor. Hakim Ziyech başrolde oynadı ve Chelsea, dördüncü bir üst üste galibiyet elde etmek için bir golden aşağı savaşırken iki gol yarattı ve onları Premier Lig’in zirvesinde Liverpool’un bir noktasına götürdü. Lampard’ın tarafı […]

 Frank Lampard Meydan Okumaya Nasıl Karşılık Verecek?

08.11.2020 - 8:57

Güncelleme : 08.11.2020 - 8:57

Frank Lampard, Chelsea’nin Sheffield United karşısında 4-1’lik galibiyetinin sezonun en iyi performansı olduğu konusunda ısrar ediyor, ancak ayaklarını yere sağlam bir şekilde tutuyor.

Hakim Ziyech başrolde oynadı ve Chelsea, dördüncü bir üst üste galibiyet elde etmek için bir golden aşağı savaşırken iki gol yarattı ve onları Premier Lig’in zirvesinde Liverpool’un bir noktasına götürdü. Lampard’ın tarafı dört maçta 14 sayı attı ve altıda biri kabul etti, ancak menajer Chelsea’nin gücünü bir aydan daha uzun süre kanıtlaması gerektiği konusunda ısrar ediyor.

Maç sonrası basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu sezonun en iyi performansı dedi: Üçüncü sıradayız ve bu, hafta sonu sonunda değişebilir ama aynı zamanda, oyuncuların sakatlandığı yerdeki başlangıcımıza ve bir araya getirmeye başladığımıza göre, sezon öncesi eksiklik, şimdi bazı çalışmalar görüyoruz. Sezon uzun ve çok erken günler, bu yüzden ayaklarımı yerde tutuyorum. Meydana gelen meydan okumalarımız var, oyuncular artık Newcastle’la karşılaşmadan önce iki hafta boyunca uzaklaşıyorlar. Her maç zorlu geçecek.

Bugün takımın dengesi iyiydi, ancak devam etmeliyiz. Futbolun nasıl olduğunu biliyorum ve bunun sadece bireylerle ilgili olmadığını biliyorum. Sheffield United’a karşı her zaman zor bir iş olacaktı ama onlar bunu atlattı. Lampard sürekli venüsbet olarak kendi tarafının devam eden bir çalışma olduğunu vurguladı, ancak özellikle son haftalarda ön cephenin tıkandığı görülüyor.

Sheffield United patronu Chris Wilder, Chelsea’nin Manchester City ve Liverpool ile birlikte ülkedeki en iyi üç taraftan biri olduğunu ve Lampard işaretlerin iyi olduğu konusunda ısrar etse de beklentileri yumuşattığını söyledi. İnsanlar, hücum yapan oyuncularımızın sezonun ilk gününde tıklamalarını bekliyorlardı, ancak elbette bu gerçekleşmiyor. Devam eden bir çalışma ve sahadaki hareket ve ilişkiler üzerinde çalışmanız gereken bir şey.

Harika işaretler var ama devam etmemiz gerekiyor.

Kesinlikle ilk dörde gireceklerini düşünüyorum ama yine de Man City ve Liverpool’un arkasında [unvan için zorlu] kısa kalacaklarını düşünüyorum. Çok güçlü olmadıkları alanlara bakıyorsunuz ve Tekrar Thiago Silva ve Edouard Mendy’nin fark yaratacağını umuyoruz. Ama yeni yılın başlarında büyük adamlara karşı böyle bir fark yaratacaklarını görelim.

Windows 8.1