Fotokopi Makinesi Nasıl Tamir Edilir?

Fotokopi makinesi seçerken en dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de, fotokopi makinesinin tamir edilebilir boyutta olup olmaması, bayilik seçiciliği ve garanti kapsamına alınıp alınmadığı sorunun çözülebilir nitelikte olduğunu görmektir. Fotokopi makinesi nasıl tamir edilir? Fotokopi makinesi modellerinin tamir edilmesi ve her türlü donanım özelliklerin bilinmesi, etkili ve hızlı bir şekilde çoğaltma işlemlerini yapabilmesi bir bayinin […]

 Fotokopi Makinesi Nasıl Tamir Edilir?

06.02.2020 - 16:52

Güncelleme : 06.02.2020 - 16:52

Fotokopi makinesi seçerken en dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de, fotokopi makinesinin tamir edilebilir boyutta olup olmaması, bayilik seçiciliği ve garanti kapsamına alınıp alınmadığı sorunun çözülebilir nitelikte olduğunu görmektir. Fotokopi makinesi nasıl tamir edilir? Fotokopi makinesi modellerinin tamir edilmesi ve her türlü donanım özelliklerin bilinmesi, etkili ve hızlı bir şekilde çoğaltma işlemlerini yapabilmesi bir bayinin öncelikli olarak teknik servis uzmanlık kabiliyetine dayanan, profesyonel ve tecrübeli bir hizmet anlayışına sahip olup olmamsı ile ilgilidir.

Fotokopi, Makinesi Nasıl Tamir Edilir?
Özellikle garanti kapsamı ve yedek parça ömrü kapasitesi kapsamına çıkılmadığı müddetçe herhangibi tamir ve arıza sürece dâhil edilmemektedirler. Fotokopi makinesinin ciddi boyutta toz, kir, rutubet, nem vs. olumsuz nitelikte etkilere maruz kalması halinde; aynalar, lazer sistemi, lastik dizaynı, toner tozunun 15-30 dakika arasında temizlenmesi özenle dezenfekte aşamalarından geçirilmesi gerekmektedir.

Kiralık Fotokopi Makinesi Koruması
Kiralık fotokopi makinesi sıklıkla kullanılması, her aşamada yeni bir hizmetle, çoğaltma, renkli çoğaltma, toner değişimi ve yeniden işleme konulması vs. çeşitli işlemlerden geçirilmesi, fotokopi makinesinin koruma alanlarının genişletilmesine ve daha sık temizleme süreçlerinden geçirilmesine imkân vermekte, etkili bir şekilde tamir edilmesini gereli kılmaktadır. Fotokopi makinesi, garanti kapsamında olan marka ürünlerin seçimi tamir ve işlemlerinin hızlı, kaliteli bir biçimde gördürülmesinde inanılmaz kolaylıklar sağlayacaktır. Fotokopi makinesi bayi ve garanti seçenekleri her zaman güncelliğini koruyan tamir özelliklerine değer ve kalite getiren uzmanlık alanı teknik hizmet uygulamalarındandır.

Kaynak: https://www.bogazicifotokopi.com.tr/istanbul/fotokopi-kiralama/