Fotoğraf ile açılabiliyor

Samsung S10 yüz tanıma teknolojisi, hızlı tanıma ayarları aktif edildiğinde, kolayca aşılabiliyor. Peki nasıl? Henüz ön sipariş sürecinde olan S10‘u deneyen teknoloji uzmanları, yüz tanıma teknolojisinin çok kolay bir yöntemle aldatılabildiğini farketti. Her ne kadar Apple ve yüz tanıma kullanan firmalarda da benzer sorunlar olsa da, Samsung Galaxy S10 yüz tanıma teknolojisi çok daha basit […]

 Fotoğraf ile açılabiliyor

11.03.2019 - 21:41

Güncelleme : 11.03.2019 - 21:41

Samsung S10 yüz tanıma teknolojisi, hızlı tanıma ayarları aktif edildiğinde, kolayca aşılabiliyor. Peki nasıl? Henüz ön sipariş sürecinde olan S10‘u deneyen teknoloji uzmanları, yüz tanıma teknolojisinin çok kolay bir yöntemle aldatılabildiğini farketti.

Her ne kadar Apple ve yüz tanıma kullanan firmalarda da benzer sorunlar olsa da, Samsung Galaxy S10 yüz tanıma teknolojisi çok daha basit bir yöntemle geçilebiliyor.
Samsung, MWC 2019‘da hem S10 ailesi hem de Galaxy Fold ile dikkatleri üzerine çekti. Dünyanın en çok satan akıllı telefon firması ünvanını Huawei‘ye kaptırmak istemeyen Güney Koreli hem iPhone hem de Huawei‘nin üstün özelliklerini Galaxy S10‘da bir araya getirdi.

Galaxy S10, satış rakamları ile şaşırttı! Galaxy S10, satış rakamları ile şaşırttı!
Samsung Galaxy ailesinin en yeni üyesi olan Galaxy S10 satış rakamları ile dikkat çekiyor. Samsung’dan gelen açıklamaya göre Galaxy S10 satışları kendi beklentilerini bile değiştirdi.

Ancak uzun süre 3D yüz tarama ile geleceği düşünülen S10 ailesinde ne yazık ki 2D yüz tanıma özelliği kullanılmış bulunuyor. Bu da yüz tanımanın kolayca kırılmasını sağlıyor. Geçen hafta S10 Plus‘ın sadece bir fotoğraf göstererek yüz tanımanın açıldığı farkedilmişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın