Fossil Akıllı Saat İşine Adım Attı

Dünyaca ünlü saat devi Fossil, gelişen teknolojiyle beraber ortaya çıkan akıllı saat piyasasında itibarını korumak adına dev bir adım attı. Teknoloji devleri Apple ve Samsung’un saat piyasasına akıllı saatlerle girmesine seyirci kalmayan Fossil de giyilebilir teknoloji kavramını kendisine entegre etti. Bir süredir konuşulan akıllı saat için somut adım atıldı ve şirket Intel Developers Forum 2015 […]

 Fossil Akıllı Saat İşine Adım Attı

19.08.2015 - 14:06

Güncelleme : 19.08.2015 - 14:06

Dünyaca ünlü saat devi Fossil, gelişen teknolojiyle beraber ortaya çıkan akıllı saat piyasasında itibarını korumak adına dev bir adım attı. Teknoloji devleri Apple ve Samsung’un saat piyasasına akıllı saatlerle girmesine seyirci kalmayan Fossil de giyilebilir teknoloji kavramını kendisine entegre etti.

Bir süredir konuşulan akıllı saat için somut adım atıldı ve şirket Intel Developers Forum 2015 (IDF 2015) de giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıttı. Üç farklı ürünle pazara girmeye hazırlanan Fossil, Intel ortaklığıyla pazardaki pay kapma yarışında yerini aldı.

Android Wear işletim sistemli Fossil markalı akıllı saatlere bir de bileklik eşlik ediyor. Fossil’in Intel ile beraber geliştirdiği ürünle ilgili teknik anlamda pek bilgi verilmedi. Görünüm olarak gümüş ve altın renk ile deri ve metal kayış alternatifleri bulunuyor.

Ekim ayında satışa çıkması beklenen Fossil akıllı saatler hakkında önümüzdeki günlerde ayrıntılı bilgi verilmesi bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın