Forklift Yedek Parça’da Öncü Firma

1970 yılında iş hayatına Otomotiv sektörüyle giriş yapan Ballıkaya firması o dönem otomotiv yedek parça imalatı ve satışı ile sektörde yer bulmuştur.

 Forklift Yedek Parça’da Öncü Firma

07.06.2018 - 11:57

Güncelleme : 07.06.2018 - 11:57

1970 yılında iş hayatına Otomotiv sektörüyle giriş yapan Ballıkaya firması o dönem otomotiv yedek parça imalatı ve satışı ile sektörde yer bulmuştur. Sonraki yıllarda hızla gelişen ve değişen sektörlerden biri olan Forklift, istif makineleri satışı ve forklift yedek parça satışına yönelmiştir. Sektörde önemli bir yer tutan güçlü markalardan biri olan Balcancar forkliftleri ve bunların yedek parça satışlarıyla sektöre hızlı bir giriş yapan firma, 2008 yılından itibaren her marka Forklift satışına başlamıştır. Ballıkaya firması, kısa süre içerisinde en çok tercih edilen ve Forklift denince akla ilk gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Ballıkaya Firması Çalışma Prensipleri Ve Hizmetleri

Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri odaklı çalışma prensipleri, donanımlı uzman kadrosu, kaliteli ve üstün hizmet anlayışı, kaliteyi müşterilerine ekonomik şartlarda sunmayı hedefleyen iş hedefleriyle oldukça başarılı bir çizgide, her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek devam etmektedir. Ballıkaya firmasıyla çalışan müşteriler, Forklift konusunda aradıkları her şeyi bulabildikleri gibi, ucuz forklift yedek parça konusunda da hizmet alabilmektedirler.

Ballıkaya firması bünyesinde Forklift elektrik, elektronik grubu ürünler, Forklift şase ürünleri, asansör grubu ürünleri, forklift aksesuar, lpg ve şanzıman ürünleri satışı ve temini bulunmaktadır. Forklift konusunda dünyaca ünlü markalarla çalışan Ballıkaya firmasına http://ballikaya.com.tr/ sitesinden ulaşılabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alınabilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın