FİFA 18’deki İyi ve Ucuz 10 Oyuncu

Bir FİFA oyununda başarılı olmak istiyorsanız eğer, oyuncuların önemini göz ardı etmemeniz gerekir. Tüm torrent oyunları içinde, en sevilen oyunlardan biri olan FİFA, diğer sürümlerinde olduğu gibi FİFA 18’de de oyuna kendinizi kaptırıp gideceğiniz kadar zevkli. torrent oyun indir seçeneği ile FİFA oynamak çok daha kolay. Fakat başarılı bir oyun sürdürmek için oyuncularınızı ister kanat […]

 FİFA 18’deki İyi ve Ucuz 10 Oyuncu

26.04.2018 - 23:26

Güncelleme : 26.04.2018 - 23:26

Bir FİFA oyununda başarılı olmak istiyorsanız eğer, oyuncuların önemini göz ardı etmemeniz gerekir. Tüm torrent oyunları içinde, en sevilen oyunlardan biri olan FİFA, diğer sürümlerinde olduğu gibi FİFA 18’de de oyuna kendinizi kaptırıp gideceğiniz kadar zevkli. torrent oyun indir seçeneği ile FİFA oynamak çok daha kolay. Fakat başarılı bir oyun sürdürmek için oyuncularınızı ister kanat oyuncusu olsun ister forvet oyuncusu, iyi seçmeniz çok önemli. Üstelik iyi oyuncular aynı zaman da ucuz da olabiliyor. İşte bu oyunculardan bazıları…
Edin Visca, Başakşehir’in oyuncusu. Kendisi en iyi kanat oyuncularından biri ve 17 milyon ile takımınıza alabilirsiniz.
Marko Pjaca, Juventus takımında ve Edin gibi 17 milyona takımınıza gelebilir. Oldukça hızlı bir oyuncudur.
Juan Bernat, Bayern Munich oyuncusudur. 16 milyon euro karşılığında sizin takımınıza transfer olabilir. 24 yaşında bir sol bek oyuncusudur ve bu transfer ile takımınızın güçleneceğinden şüpheniz olmasın.
Igor Smolnikov ise Zenit Saint Petersburg takımında yer alıyor. Yalnızca 14 milyon euro ödeyerek takımınıza alma şansına sahipsiniz. Disiplinli bir savunma oyuncusudur.
Ander Capa, SD Eibar oyuncularından biri. 11.5 milyon euro ile takımınızda yer alabilir. Bu kadar ucuz bir transfer ücretiyle en iyi bek oyuncularından birini almış olacaksınız.
Marc Cucurella, Barcelona B takımındadır. Sol bek için eşi bulunmaz oyunculardan biridir. Sadece 3 milyon euro gibi bir ücret karşılığı transfer edilebilir.
FİFA müdavimleri bu tavsiyeleri dinleyerek en ucuz ve en iyi oyuncuları transfer edebilirler. torrent oyun indir imkanıyla FİFA oyunlarını oynayabilir torrent oyunun tadını çıkarabilirler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın