FETÖ Elebaşı Yeni Mesaj mı Gönderdi ?

Yıllarca halkın dini duygularını sömürerek kendisine koşulsuz bağlanan bir mürit ordusu oluşturan terörist başı Fethullah Gülen’in Amerika’daki evinde yaptığı sohbetten video internetten yayınlandı. Daha önce örgüte ait gazetelerin, dergilerin reklam filmlerinde ve kendisine ait videolarda subliminal mesajlar vererek darbe çağrışımı yaptığı tespit edilen FETÖ elebaşı Gülen’in son videosunda da örgüt üyelerine bir mesaj gönderdiği iddia […]

 FETÖ Elebaşı Yeni Mesaj mı Gönderdi ?

23.09.2016 - 23:54

Güncelleme : 23.09.2016 - 23:54

Yıllarca halkın dini duygularını sömürerek kendisine koşulsuz bağlanan bir mürit ordusu oluşturan terörist başı Fethullah Gülen’in Amerika’daki evinde yaptığı sohbetten video internetten yayınlandı.

Daha önce örgüte ait gazetelerin, dergilerin reklam filmlerinde ve kendisine ait videolarda subliminal mesajlar vererek darbe çağrışımı yaptığı tespit edilen FETÖ elebaşı Gülen’in son videosunda da örgüt üyelerine bir mesaj gönderdiği iddia edildi.

15 Temmuz darbe girişiminin başarısız olmasının ardından bir çözülme sürecine giren örgütü ayakta tutabilmek ve kendisinden kopmamalarını sağlamak için elinden geleni yapan Gülen, Türkiye’deki çözülmeyi engelleyememiş, yakalanan bir çok örgüt üyesi itirafçı olmak istediğini belirtmişti.

Gülen’e ait sitede yayınlanan son videoda örgüt lideri Fethullah Gülen bir koltuktan kalkarak başka bir koltuğa oturuyor. Doğal bir hareketmiş gibi görünen bu davranışın örgüt üyelerine şifreli bir mesaj olduğu iddia edilirken, şifrenin ne olduğu konusunda tartışmalar sürüyor.

Konuşma yaparken oturduğu koltuktan kalkıp yan tarafta duran ve daha yüksekte duran başka bir koltuğa geçtiği görülen Gülen’in hareketinin anlamı merak edildi. Bu davranışın olağan durumun dışında bir nedenden olsa video yayına verilmeden montajlanabileceği gerçeği varken montajsız yayınlanması şifre iddialarını güçlendirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın