Fethullah Gülen Avrupa Basınının Göz Bebeği Oldu

Türkiye’ye kanlı bir darbe girişimi yaşatan ve yaklaşık 20 yıldır Amerika’da yaşayan Fethullah Gülen dünya basınında algı operasyonları yapmaya devam ediyor. Ordu içindeki FETÖ üyesi teröristlere 15 Temmuz’da ülkeyi ele geçirme talimatı veren ve 300’den fazla sivil ve resmi şehit vermemize neden olan terörist başı Fethullah Gülen Amerika’daki malikanesinde dünya basınının önemli yayın organlarına röportajlar […]

 Fethullah Gülen Avrupa Basınının Göz Bebeği Oldu

24.09.2016 - 18:43

Güncelleme : 24.09.2016 - 18:43

Türkiye’ye kanlı bir darbe girişimi yaşatan ve yaklaşık 20 yıldır Amerika’da yaşayan Fethullah Gülen dünya basınında algı operasyonları yapmaya devam ediyor.

Ordu içindeki FETÖ üyesi teröristlere 15 Temmuz’da ülkeyi ele geçirme talimatı veren ve 300’den fazla sivil ve resmi şehit vermemize neden olan terörist başı Fethullah Gülen Amerika’daki malikanesinde dünya basınının önemli yayın organlarına röportajlar vermeye devam ediyor.

Amerika’dan iadesini onlarca dosya delille talep ettiğimiz; fakat halen olumlu yanıt alamadığımız Fethullah Gülen son olarak Almanya Resmi Kanalı ZDF’ye röportaj verdi. 2 gündür bir çok yabancı kanalda tek elden düğmeye basılmış gibi röportajları yayınlanmaya başlayan terörist başı Avrupa ülkelerinden destek alabilmek için propaganda çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak da İtalyan, Alman ve İspanyol kanallarına ortak röportaj veren Gülen için Amerika henüz resmi bir adım atmış değil. Gülen’in Pensilvanya’da bulunan malikanesini de CIA’in koruduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Terörist başı yayınladığı güncel sohbet videolarında şifreli mesajlar vermeye ve Türkiye’yi tehdit etmeye de devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın