FERONİA 1 YAŞINDA! EZGİ GEDİK İLE…

Feronia güzellik merkezi 1 ekim 2019 tarihinde Hopa Artvin’de açıldı. İlçede kapsamlı kilo kontrolü bölgesel incelme ve çatlak tedavisinde işlem yapan tek firmadır. Yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak kadınlarımıza örnek girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olan genç girişimci Ezgi Gedik Feronia Güzellik Merkezi ile son sürat devam ediyor…Instagram da feroniagm adı altında […]

 FERONİA 1 YAŞINDA! EZGİ GEDİK İLE…

13.09.2020 - 15:36

Güncelleme : 13.09.2020 - 15:36

Feronia güzellik merkezi 1 ekim 2019 tarihinde Hopa Artvin’de açıldı. İlçede kapsamlı kilo kontrolü bölgesel incelme ve çatlak tedavisinde işlem yapan tek firmadır.

Yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak kadınlarımıza örnek girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olan genç girişimci Ezgi Gedik Feronia Güzellik Merkezi ile son sürat devam ediyor…
Instagram da feroniagm adı altında birçok yenilik ile adımlarını zirveye taşıdıklarını belirtiyorlar.

FERONİA 1 YAŞINDA!

Çok farklı ürünler ve sunumlar ile yepyeni yenilikler getirdik işletmemiz yeni olmasına rağmen gençler tarafından çok ilgi görüyor.
Genç fenomenler ile çalıştıklarını
Lazer epilasyon
Cilt bakımı
Çatlak tedavisi
Rasping pro (bölgesel incelme)
Mezoterapi gibi birçok uygulamanın mevcut olduğunu güvenli hizmet verdiklerini ve daha çok kitlelere güler yüz ile hizmet vereceklerini açıklayarak yakında çok büyük yeniliklerinde geleceğini belirtti.

Adres:
Merkez kuledibi mahallesi İnönü caddesi no6 kat 3 / Artvin

İletişim : 05493690018