Fenerbahçe’den FETÖ Tişörtleri

Şike Davası sürecinde sürekli suçsuz olduğunu ve yapılan bu şike operasyonunun bir Fethullah Gülen kumpası olduğunu yineleyen Aziz Yıldırım’ın haklılığı sosyal medyada büyük yankı buldu. Yıllardır yaşadığı bu sürecin bir kumpas olduğunu ve Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen’in yargı ve polisdeki uzantılarıyla bu operasyonları gerçekleştirdiğini belirten Aziz Yıldırım’ın sözlerini Emekli Tümamiral Semih Çetin’in yaptığı eklemeler […]

 Fenerbahçe’den FETÖ Tişörtleri

01.08.2016 - 12:15

Güncelleme : 01.08.2016 - 12:15

Şike Davası sürecinde sürekli suçsuz olduğunu ve yapılan bu şike operasyonunun bir Fethullah Gülen kumpası olduğunu yineleyen Aziz Yıldırım’ın haklılığı sosyal medyada büyük yankı buldu.

Yıllardır yaşadığı bu sürecin bir kumpas olduğunu ve Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen’in yargı ve polisdeki uzantılarıyla bu operasyonları gerçekleştirdiğini belirten Aziz Yıldırım’ın sözlerini Emekli Tümamiral Semih Çetin’in yaptığı eklemeler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Katıldığı bir televizyon programında konuşan Tümamiral Çetin, FETÖ’nün karşısına ilk olarak sarı lacivert bir duvar çıktığını söylemesi üzerine Fenerbahçe lisanslı ürünler satan Fenerium’un da harekete geçmesine neden oldu.

FETÖ‘ye yıllar önce dikkat çeken Fenerbahçe yönetimi sürpriz bir kararla piyasaya iki adet t-shirt sunma kararı aldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım‘ın şike sürecinde söylediği “Ne şikesi, memleket elden gidiyor” ve “Demedik mi?” yazılı tişörtler yarın Fenerium mağazalarında satışa sunulacak. 19.95 TL gibi sembolik bir rakamla satışa çıkacak tişörtlerden rekor satış bekleyen Fenerbahçe, yüzbinlerce tişört bastırdı.

FETÖ’ye dikkat çeken bu tişörtler yarından itibaren bütün Fenerium mağazalarında olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın