Fenerbahçe’de Kongre Heyecanı

Çıkan haberlere göre Fenerbahçe Haziran ayında büyük kongre hazırlığı içine girecek. 2-3 Haziran'da yapılacak olan Olağan Genel Kurulda bir ilk yaşanmış olacak. 22-23 bin civarında üyenin oy kullanması beklenirken bu yarışta Aziz yıldırım ve Ali koç başkanlık için yarışacak.

 Fenerbahçe’de Kongre Heyecanı

31.03.2018 - 2:49

Güncelleme : 31.03.2018 - 2:49

Çıkan haberlere göre Fenerbahçe Haziran ayında büyük kongre hazırlığı içine girecek. 2-3 Haziran’da yapılacak olan Olağan Genel Kurulda bir ilk yaşanmış olacak. 22-23 bin civarında üyenin oy kullanması beklenirken bu yarışta Aziz yıldırım ve Ali koç başkanlık için yarışacak. Çok büyük katılımın beklendiği kongrede Türkiye için rekor anlamı taşıyacak üyenin oy kullanması bekleniyor. İlk kez bir spor kulübünün kongresinde bu kadar fazla üyenin oy atma hakkı bulunacak.

Kongreye İlgi Oldukça Büyük

Önceki yıllara ait olan borçların ödenme süreci 26 Martta sona ermişti. Ay sonuna kadar bu yılki borçların ödenmesine devam edilecek. 23 bine yakın üyenin oy kullanması beklenirken, üyelerden büyük bir katılım oranı bekleniyor. Oy kullanmak amacı ile üyelerin büyük bir çoğunluğu aidat ödemelerini aksatmadı. Bu nedenle seçimlere büyük bir katılım ve büyük bir sürpriz bekleniyor. Tüm haberler ve daha fazlasını Betgram sitesinde bulabilirsiniz. Son seçimlerde 6648 oy kullanılmıştı. Yıldırım bu seçimlerde 5504 oy almayı başarmıştı.

https://twitter.com/betgram100

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın