Fenerbahçe’de Emenike Formayı Kaptı

Advocaat yönetiminde sezona iyi bir başlangıç yapamayan Fenerbahçe’de yeniden yuvaya dönen Emenike’nin performansı ve hırsı göz dolduruyor. 2 sezondur Robin van Persie’den istediği verimi bir türlü alamayan Fenerbahçe yeniden Emenike ve Sow’u transfer ederek forvet hattını güçlendirdi. Antremanlardaki hırsı ve azmiyle teknik heyetten tam not alan Emenike, antreman sonlarında da özel antrenörüyle şut çalışması yapıyor. […]

 Fenerbahçe’de Emenike Formayı Kaptı

24.09.2016 - 14:20

Güncelleme : 24.09.2016 - 14:20

Advocaat yönetiminde sezona iyi bir başlangıç yapamayan Fenerbahçe’de yeniden yuvaya dönen Emenike’nin performansı ve hırsı göz dolduruyor.

2 sezondur Robin van Persie’den istediği verimi bir türlü alamayan Fenerbahçe yeniden Emenike ve Sow’u transfer ederek forvet hattını güçlendirdi. Antremanlardaki hırsı ve azmiyle teknik heyetten tam not alan Emenike, antreman sonlarında da özel antrenörüyle şut çalışması yapıyor.

Başkan Aziz Yıldırım’ın Emenike’nin performansından son derece memnun olduğu belirtilirken, bu sene Emenike’yi kimsenin tutamayacağına inandığı öğrenildi.

Takıma Emenike ve Sow’un da gelmesiyle forvet hattında 4 as oyuncuya ulaşan Fenerbahçe’de forma yarışı hızlanıyor. Van Persie’nin formsuz ve sakat olması nedeniyle forma şansı bulamadığı son zamanlarda Fernandao formayı kapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle bir süredir takımdan ayrı çalışmalarını sürdüren Fernandao kısa sürede ilk 11’deki yerine dönmeyi hedefliyor.

İlk 5 haftada sadece 5 puan toplayabilen Fenerbahçe son galibiyetten sonra moralli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın