Fenerbahçe Stoper İçin Geri Çağırdı!

Sezon başında Porto’dan kiralanan; fakat pek fazla forma şansı bulamayan Abdoulaye Ba‘da flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe kulübü takımdan ayrılan futbolcular için resmi siteden bir teşekkür mesajı yayınlamıştı. Bu mesajın içinde ismi geçen Abdoulaye Ba’nın takımdan gönderildiği ve yeniden kiralanmayacağı kesinleşmişken geçtiğimiz gün ilginç bir gelişme yaşandı. Stoper bölgesindeki futbolcuların performansları nedeniyle sezon […]

 Fenerbahçe Stoper İçin Geri Çağırdı!

07.06.2016 - 5:47

Güncelleme : 07.06.2016 - 5:47

Sezon başında Porto’dan kiralanan; fakat pek fazla forma şansı bulamayan Abdoulaye Ba‘da flaş bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe kulübü takımdan ayrılan futbolcular için resmi siteden bir teşekkür mesajı yayınlamıştı. Bu mesajın içinde ismi geçen Abdoulaye Ba’nın takımdan gönderildiği ve yeniden kiralanmayacağı kesinleşmişken geçtiğimiz gün ilginç bir gelişme yaşandı.

Stoper bölgesindeki futbolcuların performansları nedeniyle sezon içerisinde pek fazla forma şansı bulamayan Ba’nın Bruno Alves ve Kadlec’in takımdan ayrılması nedeniyle yeniden kiralanacağı iddia edildi. Özellikle Alves’in sezon içerisinde takımın vazgeçilmezleri arasında olması nedeniyle yeni sezonda stoper mevkisinde sıkıntı yaşayacağa benzeyen Fenerbahçe’nin Ba ile yeniden anlaşma yapması gündeme geldi.

Profesyonel futbol kariyerine adım attığından beri bonservisi Porto’da bulunan Ba, Porto’da forma şansı bulamayınca bir dönem B takımda oynamış daha sonra da Académica, Vitória Guimarães ve Rayo Vallecano takımlarına kiralık olarak gönderilmişti. Son olarak da Fenerbahçe’ye satın alma opsiyonlu olarak kiralık olarak verilen Ba’nın yeni sezonda hangi takımda forma giyeceği henüz netlik kazanmış değil.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın