Fenerbahçe Hızlı Başladı!

Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalabilmek için ön eleme maçında Monaco’yla karşılaşan Fenerbahçe ilk maçı 2-1 kazanarak, ikinci maça avantajlı olarak gitmeyi başardı. Teknik direktör Vitor Pereira’nın cezalı olması nedeniyle takımın başında yer almaması yüzünden yardımcı antrenör ile sahaya çıkan Fenerbahçe’de 6 futbolcu da sakatlıkları ve cezaları nedeniyle forma giyemedi. Volkan Demirel, Robin Van Persie, Mehmet Topal, […]

 Fenerbahçe Hızlı Başladı!

27.07.2016 - 23:51

Güncelleme : 27.07.2016 - 23:51

Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalabilmek için ön eleme maçında Monaco’yla karşılaşan Fenerbahçe ilk maçı 2-1 kazanarak, ikinci maça avantajlı olarak gitmeyi başardı.

Teknik direktör Vitor Pereira’nın cezalı olması nedeniyle takımın başında yer almaması yüzünden yardımcı antrenör ile sahaya çıkan Fenerbahçe’de 6 futbolcu da sakatlıkları ve cezaları nedeniyle forma giyemedi. Volkan Demirel, Robin Van Persie, Mehmet Topal, Alper Potuk ve Volkan Şen gibi as futbolcularından yoksun bir şekilde sahaya çıkan Fenerbahçe yeni transferlerin azmi ve yeniden Fenerbahçe’ye dönen Emenike’nin attığı 2 muhteşem golle maçı kazanmasını bildi.

Yedek kaleci Fabiona’nın da sakatlığı nedeniyle kalede üçüncü kaleci Ertuğrul’un başarısı da takıma galibiyeti getirdi. Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Van der Wiel, Skrtel, Neustadter ve Aatıf Chahechouhe da ilk kez Fenerbahçe formasıyla maça çıktılar.

Fenerbahçe maça Ertuğrul, Van der Wiel, Kjaer, Skrtel, Neustader, Hasan Ali, Souza, Salih, Ozan, Fernandao, Emenike 11’yle çıkarken daha sonradan oyuna dahil olan futbolcular da başarılı bir görüntü çizdi.

Fenerbahçe Fransa’da oynanacak ikinci maçı da kazanarak şampiyonlar ligi ön elemedeki ilk engeli aşmak istiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın