Fatih Terim’den Şampiyonluk Karşılaşması Öncesi Önemli Karar

Galatasaray hafta sonu şampiyonluk karşılaşmasına çıkıyor. Göztepe’ye mağlup olmadığı takdirde şampiyonluğu elde edecek olan Galatasaray, karşılaşma öncesi sürpriz bir karar aldı. Galatasaray’ın başarılı hocası Fatih Terim, A takım için mesai harcayan herkesi Göztepe karşılaşmasına götürme kararı aldı. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 34. Hafta karşılaşması ile şampiyonluğa ulaşmayı hedefliyor. Göztepe karşısına çıkacak olan sarı kırmızı […]

 Fatih Terim’den Şampiyonluk Karşılaşması Öncesi Önemli Karar

18.05.2018 - 20:28

Güncelleme : 18.05.2018 - 20:28

Galatasaray hafta sonu şampiyonluk karşılaşmasına çıkıyor. Göztepe’ye mağlup olmadığı takdirde şampiyonluğu elde edecek olan Galatasaray, karşılaşma öncesi sürpriz bir karar aldı. Galatasaray’ın başarılı hocası Fatih Terim, A takım için mesai harcayan herkesi Göztepe karşılaşmasına götürme kararı aldı.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 34. Hafta karşılaşması ile şampiyonluğa ulaşmayı hedefliyor. Göztepe karşısına çıkacak olan sarı kırmızı takım, müsabaka öncesi işi sıkı tutuyor. Fatih Terim, aldığı bir karar ile A  takım ile mesai harcayan herkesi karşılaşmaya götürmeyi planlıyor. Grbets sitesine giriş yaparak bahis faaliyetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Grbets giriş için güncel adresleri takip etmeniz gerekiyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın