Fark Yaratan Hafif Çelik, Prefabrik Evler

Üretilmiş olan yepyeni bir teknoloji ile üretilmekte olan yapı olan elementleri %90 olarak geri dönüşümlü olmakta olan çelik malzemeleri ile yapılmaktadır.

 Fark Yaratan Hafif Çelik, Prefabrik Evler

04.12.2017 - 12:31

Güncelleme : 04.12.2017 - 12:31

Üretilmiş olan yepyeni bir teknoloji ile üretilmekte olan yapı olan elementleri %90 olarak geri dönüşümlü olmakta olan çelik malzemeleri ile yapılmaktadır. Bu yapılar, doğası gereği ile çevre dostu ve sürdürülebilir bir mimarlık ürünü olmaktadır. Etrafınızda, Mimari bir tasarımı ile depreme dayanıklı hızlı ve rahat kurulumu ile hafif çelik evler görmek artık mümkün.

Daha çok katlı bir binanın çok kısa bir sürede tamamlanmış olduğu günler artık hayal olmaktan çıkıyor. Daha fazla katlı, hafif çelik binalar ile gözünüz her daim yükseklerde olsun. Prefabrik ev ön üretimi olan, fabrikasyon taşıyıcı bulunan elemanlar ile düşük olan fiyatlar ile beraber yüksek kalite sunmakta ve inşaat zamanını oldukça kısaltmakta oluyor.

Kaliteli Prefabrik Adresiniz

Çelik bir taşıma kapasitesi ağırlığına en yüksek bulunan malzeme olmaktadır. Çeliğin kapasitesi yüksek taşıma yardımıyla, çelik yapı ögeleri, daha ufak kesit ve ölçüde, daha hafif ve mükemmel kalitelerde üretiliyor. Çelik binalarda taşıyıcı ögeler boyutları ile tahta ve betona nazaran çok daha ufak olduğu için daha çok kullanım alanı elde etmektedir.

Üretim kuruluşlarında hammadde girişi ve sevkiyat aşamalarına kadar hepsi elektronik kontrol altında olmaktadır. Bütün iklim ve bölge koşullarına uygunluğuyla tek ve çift katlı olan prefabrik evler, Rollform makinası ile beraber sekiz kat olarak çıkabilen, fark yaratan kombinasyonları ile bütün projelere yalnızca ev değil kaliteli bir yaşam tasarlamaktadır.

http://www.turkogluhafifcelik.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın