Fanustur Umre Gezileri

Fanustur 2001 yılında kurulmuş Hac ve Umre gezileri düzenleyen büyük ve güvenli bir şirkettir. Hac ve Umre dışında da çeşitli yerlere ve mekânlara geziler veya turlar düzenlemektedirler.

 Fanustur Umre Gezileri

18.02.2018 - 13:05

Güncelleme : 18.02.2018 - 13:05

Fanustur 2001 yılında kurulmuş Hac ve Umre gezileri düzenleyen büyük ve güvenli bir şirkettir. Hac ve Umre dışında da çeşitli yerlere ve mekânlara geziler veya turlar düzenlemektedirler. Muhteşem kadrosu ile yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren Fanustur ‘un, amacı müşterilerine güzel bir şekilde hizmet vermektir.

 

Fanustur çeşitli fırsatlar eşliğinde uygun fiyatlarla umre turları düzenlemektedir. Bu umre turları rehber eşliğinde gerçekleşmektedir ve gün sayısına göre umre fiyatları değişmektedir. Artı otelde dahil olmak üzere çok uygun fiyatlar karşınıza çıkmaktadır. Fanustur en ucuz umre düzenleyen şirketlerden biri olmuştur. Otel konforu ve gün sayısına göre umre fiyatları şekillenmektedir. Umre turları sürekli düzenlenmektedir ve gün sayısı gidecek kişi tarafından belirlenmektedir. Umre gün sayıları 8 ile 30 gün arasında değişmektedir. Fanustur Umre ve Hac yolculuğu yaparken, rehberler eşliğinde güzel bir umre ziyareti yapmanızı sağlar. İstek üzerine Fanustur, zemzem sularını özel olarak getirmektedir. Hac ve Umre hakkında ayrı olarak rehber kitabı hizmeti bulunmaktadır.

 

Uçak bileti, yani gidiş geliş işlemlerini Fanustur kendisi halletmektedir. Ödemeler güvenli ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede bir sorun ile karşılaşılmaz. Otel yeriniz sizin seçiminiz ile Fanustur tarafından özel olarak ayrılır ve size çevre ziyaretlerini yaptırırlar. Yıllardır bu hizmetleri veren Fanustur, güçlü ve iyi kadrosu ile gün geçtikçe daha da yol kat edip, kendini geliştirip. Büyüme sergilemektedir. Alanında çeşitli umre firmaları arasında hemen hemen 1 numara diyebileceğimiz Fanustur, çok güvenilir bir firmadır.

http://www.fanustur.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın