Fairphone 2 Kameraları

Destek Artık Yok Şirket kesin olarak açıkladı ve Fairphone’ a desteğini kesti. Bunun yerine yeni çıkaracak oldukları telefonlar ile ilgili olarak modüler ürünler üretme kararı aldı. Fairphone piyasaya sürüldükten sonra hemen ilk donanım telefon sahiplerine sunulmaya başlandı. Bilindiği gibi Fairphone modüler bir telefon ancak, şirket bir karar açıklayarak, Fairphone’a artık bir daha destek olmayacağını açıkladı. […]

 Fairphone 2 Kameraları

05.09.2017 - 18:14

Güncelleme : 05.09.2017 - 18:14

Destek Artık Yok

Şirket kesin olarak açıkladı ve Fairphone’ a desteğini kesti. Bunun yerine yeni çıkaracak oldukları telefonlar ile ilgili olarak modüler ürünler üretme kararı aldı. Fairphone piyasaya sürüldükten sonra hemen ilk donanım telefon sahiplerine sunulmaya başlandı. Bilindiği gibi Fairphone modüler bir telefon ancak, şirket bir karar açıklayarak, Fairphone’a artık bir daha destek olmayacağını açıkladı. Fairphone 2 için ilk modüler olarak ön ve arka kamerasının duyurusu yapıldı.

Nasıl Çalıştırılacak?

Bildiğiniz üzere, artık modüler olarak piyasaya sunulmuş olan bir telefon olarak bilinen Fairphone telefonuna gerekli modüler sistem olarak telefoncuya kesinlikle gerek duymayacağınız bir sistem olarak modüler kamera tasarlanmış bulunmaktadır. Orjinal şekilde 8 megapiksel bir arka kamera ve 2 megapiksel çözünürlük sunan ön kamerasını dilerseniz, 12 ve 15 megapiksel görüntü kalitesine çıkarabileceğiniz bir modül sunuluyor. Aslında diğer telefonlarla kıyaslandığında çok büyük bir çıta değil, ancak, önemli bir adım olarak görülüyor.

Kamera aldığınızda hemen telefoncuya koşturup nasıl uygulanacağını sormanıza da gerek yok. Telefonun lisanslı sitesinden her türlü bilgiye ulaşabilir ve kamera modülünü kendiniz entegre edebileceksiniz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın