Exper Phe Marka Plakalı Eşanjör

Plakalı eşanjör, ısı yönetim sistemidir. Isı değiştirici olarak bilinen plakalı eşanjör iki akışkan yüzey arasında bulunan plaka sayesinde tek taraflı ya da çift taraflı ısı transferi sağlamaktadır. Exper phe plakalı eşanjörlerini kalite ve güvenden ödün vermeden üretmektedir. Firma experphe marka plakalı eşanjör ve yedek parçaları üretim ve dünyanın pek çok noktasına dağıtım yapmaktadır. İstanbul’da kurulan […]

 Exper Phe Marka Plakalı Eşanjör

25.09.2021 - 1:53

Güncelleme : 06.10.2021 - 15:54

Plakalı eşanjör, ısı yönetim sistemidir. Isı değiştirici olarak bilinen plakalı eşanjör iki akışkan yüzey arasında bulunan plaka sayesinde tek taraflı ya da çift taraflı ısı transferi sağlamaktadır. Exper phe plakalı eşanjörlerini kalite ve güvenden ödün vermeden üretmektedir. Firma experphe marka plakalı eşanjör ve yedek parçaları üretim ve dünyanın pek çok noktasına dağıtım yapmaktadır. İstanbul’da kurulan fabrikasında exper phe marka eşanjör üretimiyle birlikte yedek parça üretimlerini de aksatmadan sürdürmektedir. Ülke çapında ve dünyanın pek çok ülkesinde pazar alanı bularak güvenle çalışmaktadır.

 

Exper Phe Marka Yönetimi

 

Exsper phe, markalı plakalı ısı eşanjörlerini Avrupa ofisleri lojistikle İtalya ve Rusya’dan başka pek çok ülkeye göndermektedir. Küresel pazarda edindiği güven ortamı sayesinde çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul Beylikdüzü’ nde kurulan fabrika, exsper phe markası eşanjör ve yedek parçalarını üretmektedir. Ap108, Ap2 07, Ap3 03 gibi özelliklerle satışa sunulan plakalı eşanjör çeşitleri üretim bandında kalite ön planda tutulmaktadır.

 

Plakalı eşanjör, en – boy- genişlik ve yatay mesafe, dikey mesafe bilgileriyle kullanım ve bağlantı özelliklerini yansıtmaktadır. Bütün sistemler için geliştirilen özel formüllerle dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Experphe.com adresinden plakalı eşanjör bilgileri alabilir, sipariş verebilirsiniz. Exper phe dünyanın kırkı aşkın ülkesine ve Türkiye geneline kolaylıkla ürünlerini ulaştırabilmektedir. Kalite ve güvenin ön planda olduğu ticari faaliyetlerini ürün kalitesiyle sürdürmektedir.

 

Plakalı Eşanjör Nerelerde Kullanılır?

 

Gelişen teknoloji ürünleri arasında bulunan plakalı eşanjör, ısıtma- soğutma- havalandırma sistemlerinde güvenle kullanılmaktadır. Kısaca örnekler;

 

Sıcak su temin edebilmek,

 

Havuzlarda su sıcaklığını ayarlamak,

 

Merkezi ısıtma ve yerden ısıtma sistemleri,

 

Bölgesel ısıtma,

 

Kağıt endüstri de katı akışkanlar arasında ısıtma, soğutma dengesi sağlayabilmek için,

 

Şeker endüstrisinde,

 

Atık su ve geri kazanım sitemlerinde,

 

Denizcilik işletmelerinde, gemi soğutma ve merkezi sistemlerinde,

 

Elektrik üretim tesisleri ve jeotermal enerji kazanımında kullanılmaktadır.

 

Hayatın bütün alanlarında yüksek oranda kullanılan plakalı eşanjör experphe.com adresiyle dünyaya kalite ve güven kazandırmaktadır. Uzun yılların verdiği güvenle sektörde bulunmakta, sorumluluk bilinci ve iş ahlakıyla farkını kanıtlamaktadır. Teknoloji olanaklarını özenle takip ederek üretimlerinde yararlanarak üretimlerine devam etmektedir.