Evinizin Çalışanı Değil Bir Bireyi Olmaya Geliyoruz

Hayatımızda bizim için en değerli varlıklarımız hiç şüphesiz çocuklarımızdır. Fakat bazı dönemlerde onlar ile yeterince ilgilenemeyiz. Bunun için bazı yardımcılara ihtiyacımız vardır. Fakat bu yardımcılar arasından seçim yaparken çok dikkatli olunması gerekir. Bir bebek bakıcısı seçerken kontrol etmeliyiz. Bebeğimize bakabilecek hususlara sahip mi diye. Veya çocuk bakıcısı serken çocuğumuza bakarken işini nasıl yapması gerektiğini biliyor […]

 Evinizin Çalışanı Değil Bir Bireyi Olmaya Geliyoruz

20.06.2021 - 11:21

Güncelleme : 20.06.2021 - 11:21

Hayatımızda bizim için en değerli varlıklarımız hiç şüphesiz çocuklarımızdır. Fakat bazı dönemlerde onlar ile yeterince ilgilenemeyiz. Bunun için bazı yardımcılara ihtiyacımız vardır. Fakat bu yardımcılar arasından seçim yaparken çok dikkatli olunması gerekir. Bir bebek bakıcısı seçerken kontrol etmeliyiz. Bebeğimize bakabilecek hususlara sahip mi diye. Veya çocuk bakıcısı serken çocuğumuza bakarken işini nasıl yapması gerektiğini biliyor mu diye. Veya başka ve önemli bir husus ise hasta bakıcı gerçekten bu iş için deneyimli mi diyerek.  İşte bizler sizin için bu hususta çözüm üretiyoruz. Ve yapacağı işlerde gerçekten işinin ehli olan kişiler ile çalışmaktayız. Bir bebek bakıcısı sahip olması gereken bütün özellikleri taşıyor mu bunun bilincinde olarak işimizi yapıyoruz. Çocuklar ile gerçekten çok iyi iletişim kuran çocuk bakıcısı arkadaşlarımız onların her ihtiyacını giderir. Sizler evde yokken onların canının sıkılaması için aktiviteler geliştirir. Ve çocuklarınızın ve bebeklerinizin anne baba yokluğu hissetmemesi için çabalar. Böylece anne babasının yokluğunu fark edip ruhsal bozukluk oluşması önlenmiş olur. Diğer önemli husus olan hasta bakımı konusunda da sizlerin hizmetindeyiz. Bizim farkımız ise bir hasta için yapılabilecek her şeyin farkında olmamızdır. Hasta bakıcı olan arkadaşımızın almış olduğu eğitimler sayesinde onları gün geçtikçe daha çok hayata bağlarlar.

İşimizi Sevgi İle Yapıyoruz

İş arkadaşlarımızın en büyük özelliği ve en güzel özelliği işini severek yapmalarıdır. Böylece onların daha iyi bir bakıma sahip olmasını sağlıyorlar. Özellikle bebeklerin ananelerinin şefkatine, merhametine çok ihtiyacı vardır. Bizim ile çalışan bakıcılarımız ise onları bu duygulardan hiç yoksul bırakmıyor. Ve onların Bebeklikten gelen ve kalıcı olan duygularına bebek bakıcısı arkadaşlarımız katkı sağlıyor. Özellikle çocuklarımızı kreşlere bırakmak çok riskli bir durumdur. Çünkü çok fazla çocuk olduğu için oradaki bakıcılar çocuklar ile tek tek ilgilenemez.  Bu yüzden bizleri tercih ederek çocuk bakıcısı olan arkadaşlarımız çocuklarınızla daha fazla ilgilenir. Ve bu sizin için ve çocuğunuz için avantajlı bir durumdur. Bir hastayı iyileştirmek onlara sürekli ilaçlar vermek ile olmaz. Onlar ile özellikle ilgilenmeli ve onları iyileşeceğine inandırmak gerekir. İşte bunu yapacak olan hasta bakıcı arkadaşlarımız tam bir biçilmiş kaftandır. Ve onları kimyasallar il değil sevgi ve merhamet ile iyileştirirler. Böylece onların durumunu ve rahatsızlıklarını unuttururlar.