Evinize Usta Hizmeti

Evimhizmet sitesi İstanbul'da ikamet eden vatandaşları usta arayışından kurtarmak için kurulmuştur. Bünyesinde 28 araç ve 45 personel bulunan marangoz servisi evinize bir saat içerisinde ulaşmayı vaat ediyor.

 Evinize Usta Hizmeti

10.05.2018 - 14:09

Güncelleme : 10.05.2018 - 14:09

Evimhizmet sitesi İstanbul’da ikamet eden vatandaşları usta arayışından kurtarmak için kurulmuştur. Bünyesinde 28 araç ve 45 personel bulunan marangoz servisi evinize bir saat içerisinde ulaşmayı vaat ediyor. 7 gün 24 saat hizmet veren kurum Anadolu yakasındaki müşterilerine 35 dakika kadar kısa sürede ulaşıyor. Evinizde ustalık gerektiren konularda bir telefon uzağınıza ustayı getiren firma ihtiyacınıza göre alanda uzman olan ekibi evinize yönlendiriyor.

Yapılan İşler Nelerdir?

Yapı marketler gibi yerlerden alınan mobilyaların kurulumu çoğunlukla fiyata dahil olmuyor. Bu nedenle kurulum müşteriye ait oluyor. Herkeste gerekli alet ve kurulum bilgisi bulunmadığından mobilya kurulumu zor olabiliyor. Bu nedenle site mobilya montaj, mobilya tamiri, marangozluk ve mobilya kurulum hizmeti veriyor. Tezgâh ve kapı altı kesimi gibi marangozluk hizmetlerinin yanında kapı tamiri gibi ihtiyaçlarınızı da işinde yetkin personeli ile gideriyor. Servisler iki kişilik ekiplerden oluşuyor. Sitede bütün kredi kartları geçerli olduğundan ödeme açısından da sizi zorlamıyor. Firmada acil hizmet personeli de bulunduğundan her gün her saat işinizi halletmeniz mümkün.

https://www.evimhizmet.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın