Evinize Gelen Şıklık

Son zamanlarda hem ev hanımları hem de çalışan anneler halı örtüsü sayesinde büyük bir yükten kurtuluyor. Bu sayede halıların daha uzun ömürlü olması sağlanıyor.

 Evinize Gelen Şıklık

26.11.2017 - 4:59

Güncelleme : 26.11.2017 - 4:59

Son zamanlarda hem ev hanımları hem de çalışan anneler halı örtüsü sayesinde büyük bir yükten kurtuluyor. Bu sayede halıların daha uzun ömürlü olması sağlanıyor. Hem de halının kirlenmesi sonucunda, halı yıkamak yerine, sadece örtüsünü yıkamak yeterli oluyor. Ayrıca bunların 3d halı örtüsü seçeneği de mevcut ve dekoratif görüntüsüyle çokça tercih ediliyor. İlgi çekici tasarımlarıyla baskılı halı örtüsü de bulunuyor ve asla rengi solmuyor. Anti bakteriyel olan bu ürün yıkanabiliyor olmasının yanı sıra, ütü de gerektirmiyor.

Can Kurtaran Dekoratif Yardımcı

Yumuşak bir dokuya sahip olan bu ürün tüy dökmüyor ve toplama yapmıyor. Eğer çocuğunuz varsa, lastikli halı örtüsü sizin için büyük bir kurtarıcı oluyor ve toplanma yapmıyor. Ayrıca fermuarlı seçeneği de bulunuyor ve çok kolay bir şekilde direk halıya takılıp kullanılıyor. Başka herhangi bir işlem de gerektirmiyor. İlgi çekici renkleri, dekoratif modelleri ve birbirinden çeşitli modelleri bulunuyor. Bunun sayesinde halılarınızın ömrü de uzamış oluyor. Size de bu görsel güzelliğin tadını çıkarmak kalıyor.

http://www.3dhaliortusu.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın