ESTETİKTE YENİ DÖNEM

  Pandemi ile birlikte estetik operasyonlara yönelim arttı. Sağlıklı ve dengeli bir hayat sürmenin her zamankinden daha önemli olduğu anlaşıldı. Covid19 sonrası estetik ve güzellik ile ilgili son gelişmeleri KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı’ya danıştık. Sizler de bu süreci güzellik ile ilgili bilgilenerek geçirmeyi tercih edenlerdenseniz, yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Büyük […]

 ESTETİKTE YENİ DÖNEM

24.04.2021 - 20:09

Güncelleme : 24.04.2021 - 20:09

 

Pandemi ile birlikte estetik operasyonlara yönelim arttı. Sağlıklı ve dengeli bir hayat sürmenin her zamankinden daha önemli olduğu anlaşıldı. Covid19 sonrası estetik ve güzellik ile ilgili son gelişmeleri KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı’ya danıştık. Sizler de bu süreci güzellik ile ilgili bilgilenerek geçirmeyi tercih edenlerdenseniz, yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Büyük bir kesimin hayat tarzı değişti. İş hayatında, toplantılar, yemek organizasyonlarında yoğun makyaj ile bastırılan doğallık ön plana çıktı. Dolayısıyla insanlar saf hallerini daha fazla analiz etmeye ve eleştirmeye başladı. ‘Kendim için bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Maske kullanarak morluk veya şişliklerimi gizleyebilirim. Evde iyileşebilirim. Kimsenin bilmesine gerek yok.’ Düşüncesiyle bu sürecin yüzlerini tazelemek ve gençleştirmek, vücutlarını yeniden şekillendirmek için mükemmel bir zaman olduğuna karar verdiler.

Şu anda birçok kişi tatillere, filmlere, restoranlara ve diğer deneyimlere para harcamak yerine, estetik operasyonlara yatırım yapmayı seçiyor. Evden çalışmak, hastalara iyileşmeleri için gereken alanı sağlıyor. Mevcut maske zorunlulukları iyileşmeyi daha gizli hale getirdiğinden, Burun Estetiği operasyonlarına, yüz kırışıklıkları ve ince çizgilerin üstesinden gelmek için botoks ve dermal dolgu maddeleri kullanan non-invaziv yüz tedavilerine ilgi çok fazla artış gösteriyor.

BOTOX ® ve Dermal Dolgu Nedir?

Kırışıklıkları yumuşatan enjeksiyonlar, yaşlanma belirtilerini daha az fark edilir hale getirerek yüzlerimizi daha tazelenmiş ve genç hale getirebilir. Dermal Dolgular, cildinizin yaşla birlikte kaybettiği kolajen yerine daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm için cilt yüzeyinin altına hacim kazandırır.

www.oraykaracayli.com

Haber: Simre Reklam İletişim & Marka Danışmanlığı