Eski Eşyalarınız Çöpe Değil Nakde Dönüşsün

Eskimiş, ihtiyaç fazlası ya da değiştirmek istediğiniz eşyalarınızı ikinci el eşya alan yerler ile nakite dönüştürebilirsiniz.

 Eski Eşyalarınız Çöpe Değil Nakde Dönüşsün

01.08.2018 - 13:10

Güncelleme : 01.08.2018 - 13:10

Eskimiş, ihtiyaç fazlası ya da değiştirmek istediğiniz eşyalarınızı ikinci el eşya alan yerler ile nakite dönüştürebilirsiniz. Tüketiciye büyük oranda tasarruf sağlayan bu yöntem ile sizde eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

Satılabilecek Eşyalar Arasında Neler Yer Alır?

İkinci el eşya alım satım için ürün yelpazesi geniştir. Telefon, beyaz eşya, mobilyalar her türlü eskimiş eşyalarınızı satabilirsiniz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında birçok mağazada ikinci el eşya alanlar mevcuttur. İkinci el eşyanızı satabilmeniz için kırık olmaması ya da bozuk olmaması gerekir. Bozuk bir ürün kimsenin işine yaramayacaktır. Sizin için ikicielesyavitrini.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmada sıfır ürün satımları da gerçekleştirilmektedir. İkinci el eşya alan yerler Bahçelievler ile başlayarak İstanbul’un dört bir yanında hizmeti mevcuttur. İkinci el eşyalar alım satım yapabilmek için öncelikle firmanın ulaşım telefonundan whatsapp yoluyla iletişime geçip, satmak istediğiniz ürünün resmini atıp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çekyat, ayakkabılık, koltuk, sehpa, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, çay makineleri gibi küçük el aletlerine kadar ikinci el eşya alımı sağlanmaktadır.

http://ikincielesyavitrini.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın