Esenyurt’ta Ev Kiraları Nasıl

Esenyurt son yıllarda çok fazla konut yapılarak gelişme başlamış bir semttir. Konutların artması ile ilgi çekmeye başlamış bu nedenle de daha aktif bir semt haline gelmiştir. 2008 yılında Kıraç ile birleşen Esenyurt ilçe statüsüne gelmiştir. Bu gelişmelerden sonra ilçeye bir çok park,  alış veriş merkezi ve kültür merkezi inşa edilmiştir. Böylece Esenyurt artık İstanbul’un en […]

 Esenyurt’ta Ev Kiraları Nasıl

28.03.2020 - 10:06

Güncelleme : 28.03.2020 - 10:06

Esenyurt son yıllarda çok fazla konut yapılarak gelişme başlamış bir semttir. Konutların artması ile ilgi çekmeye başlamış bu nedenle de daha aktif bir semt haline gelmiştir. 2008 yılında Kıraç ile birleşen Esenyurt ilçe statüsüne gelmiştir. Bu gelişmelerden sonra ilçeye bir çok park,  alış veriş merkezi ve kültür merkezi inşa edilmiştir. Böylece Esenyurt artık İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olmaya başlamıştır. Konutların bu bölge de daha uygun fiyatlarda olması da bu ilçeye daha fazla talep olmasını sağlamaktadır.

Esenyurt’ta Ulaşım Ve Konaklama

Esenyurt birçok yolla ulaşmak mümkündür. Dünyanın birçok ülkesine seferler düzenleyen havalimanlarına da taksi ile yarım saatlik bir mesafededir. Ayrıca Esenyurt’a birçok ilçeden direk bağlantısı olan otobüsler bulunmaktadır. Termal su kaynakları ile de ilgi çeken Esenyurt, ev arayanlar, kiralık ev ihtiyacı olanların sıkça tercih ettiği semtlerdendir. İş ve diğer sebeplerle de sıkça ziyaretçi edilen Esenyurt günlük kiralık daire için de çok tercih edilen bir ilçedir. Son zamanlarda en çok konut talep edilen ilçelerden olan Esenyurt’ta her bütçeye uygun kiralık evler bulunmaktadır.  https://www.agorasuit.com/ internet adresimizi ziyaret ederek sizlerde Esenyurt günlük kiralık evve her türlü kiralık daire ihtiyaçlarınız için bilgi ve destek alabilirsiniz.

Esenyurt Ev Kiraları Fiyatları

Gün geçtikçe gelişen Esenyurt, konutların da çoğalmasıyla daha fazla kitlenin ilgisini çekmeye başlamıştır. Nüfusun artması da daha sosyal ve modern bir ilçe olmasını sağlamıştır. Alış veriş merkezleri, parklar, ulaşımın kolay olması gibi sebepler ilçeyi daha modern bir mekân haline getirmiştir.  Konutların diğer semtlere göre daha uygun olması da dikkat çekmektedir.  Bu nedenle daha az kira ödeyerek daha modern şartlarda yaşamak isteyenler Esenyurt kiralık evlerin fiyatlarını araştırmaktadır.

İstek ve taleplerinize göre kiralık dairelerimizin fiyatları farklılık göstermektedir. Kiralık muştaki evler, villalar, stüdyo daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kiralık dairelerle her ihtiyaca uygun kiralık dairelerimizle firmamız sizlere hizmet vermektedir. Bir kiralık daireye ihtiyaç duyduğunuzda bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir.

Daire Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

Esenyurt’ta daire kiralamaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.

  • Öncelikle güvenilir bir firma iletişimde olduğunuzdan emin olmalısınız.
  • Taşınmadan ve sözleşme yapmadan önce evi mutlaka görünüz. İlândaki ev ile aynı ev olduğundan emin olunuz.
  • Kira artışı ile ilgili ve ödeme günü ile ilgili konuyu ev sahibi ile bilgilendirerek karşılıklı imzalayınız. Belgedeki bilgilerin doğruluğundan emin olunuz.
  • İletişimde olduğunuz kişinin gerçek ev sahibi olduğundan emin olunuz. Eğer ev sahibi vekiliyse gerekli belgeleri isteyiniz.
  • Evde tadilat gerektiren durum var mı inceleyiniz ve bu durumu ev sahibi ile konuşunuz.
  • Piyasa araştırması yaparak kira fiyatlarını karşılaştırınız.
  • Tutacağınız dairenin ihtiyacınıza uygun olduğundan emin olunuz.
  • Ulaşım şartlarını inceleyiniz. İhtiyacınız olan mekânlara yakınlığını araştırınız.
  • Eğer Esenyurt günlük kiralık dairearaştırması yapıyorsanız da eşyaların ilanda gösterildiği gibi olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Her türlü günlük kiralık daireihtiyaçlarınız için de güvenilir ve tecrübeli bir firmadan yardım almalısınız.

Kiralık Daire İhtiyaçlarınızda Hizmetinizdeyiz

Esenyurt’ta faaliyet gösteren firmamız her türlü kiralık ev ihtiyaçlarınız için hizmetimizdedir. Eşyalı kiralık daireler, kiralık daireler ve eşyalı günlük kiralık dairelerle firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Piyasa araştırması yaparak en uygun kiralık daire seçeneklerinin bizde olduğunu görebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun eve hiç bir mağduriyet yaşamadan kavuşmak ve en kısa süre de kiralama işleminizin çözülmesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

office 365