Ersun Yanal’ın Geleceğini Beşiktaş Maçı Belirleyecek

Sivasspor ile Fenerbahçe takımlarının maçından ortaya çıkan sonuç çok konuşulmaya devam ediyor. Büyük ses getiren karşılaşmaların neticesinde atılacak adımlar önem kazandı. Özellikle de Ersun Yanal adı ön plana çıktı. Yapılan hataların ve kaybedilen puanların sorumlusu olarak gösterildi. Geçen seneden bu yana değişen ciddi durumun olmaması nedeniyle yolların ayrılması gerektiği tezi savunuldu. Taraftarın gelmesini çok istediği […]

 Ersun Yanal’ın Geleceğini Beşiktaş Maçı Belirleyecek

22.12.2019 - 14:34

Güncelleme : 22.12.2019 - 14:34

Sivasspor ile Fenerbahçe takımlarının maçından ortaya çıkan sonuç çok konuşulmaya devam ediyor. Büyük ses getiren karşılaşmaların neticesinde atılacak adımlar önem kazandı. Özellikle de Ersun Yanal adı ön plana çıktı. Yapılan hataların ve kaybedilen puanların sorumlusu olarak gösterildi. Geçen seneden bu yana değişen ciddi durumun olmaması nedeniyle yolların ayrılması gerektiği tezi savunuldu. Taraftarın gelmesini çok istediği ismi şuan çok eleştiriyor olması da performansın kötü durumunu açık bir şekilde ortaya koyuyor. Zorlu lig maçından çıkan sonuç çok konuşulmaya devam edecek. Kalan haftalarda deneyimli teknik adamın son şansları denenecek olabilir. Restbet kullanan herkes mutluluğunu dile getiriyor.

İstifa Sesleri Büyük Bir Çığlığa Dönüştü

Oynanan Sivasspor maçında takımın etkisiz görünümü dikkatlerden kaçmadı. Çok uzun bir süreyi 1-0 geride oynayan takımın form durumu da eleştir aldı. Yenen gole yeterince güçlü tepkinin verilememiş olması ve pozisyonların kısır kalması nedeniyle eleştiri artı. İkinci yarının ortalarında gelen rakip takımın ikinci golü moralleri daha da bozdu. Deniz ile gelen son dakikalardaki gol takımın nefes almasını sağladı. Aynı zamanda bir umut gibi göründü. Ancak son dakikalarda bu durum savunma zafiyetini beraberinde getirdi. Takım olarak beraberlik golünü araya Fenerbahçe konta ataktan gelen rakibinin golüne engel olamadı. Bu gol öncesi gelen kırmızı kartlarda çok konuşulacak konular arasında yerini aldı. Sizde Restbet tercihini yapın ve hayallerinize kavuşun.

Kırmızı Kartlar Cezaları Beraberinde Getirdi

Takım olarak kötü oyunun sonucu olarak mağlubiyet geldi. Ancak sinirlerine hakim olamayan Ozan Tufan’dan da kırmızı kart geldi. Aynı zamanda rakibine doğru müdahale yapamayan Rodrigues kırmızı kartla cezalandırıldı. Bu durum gelecek maçlar içinde Ersun Yanal için önemli bir krize sebebiyet verebilir. Ozan Tufan cezasını Türkiye Kupası maçında çekecek olsa da Rodrigues cezasını Beşiktaş maçında da çekecek. Doğrudan kırmızı kart gördüğü için iki maçlık ceza aldı. Kanatlardaki en etkin ismin almış olduğu bu ceza teknik heyeti zor sokacak olan gelişmelerden biri oldu.