ERDAL GÜRBÜZ ÇUKUR’DA

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen Çukur dizisi oyuncu kadrosuna Kızlarında Yakından Takip ettiğiErdal Gürbüz’ katıldı. Çukur’un kadrosuna katılan Erdal Gürbüz Emniyet Amiri Çivi karakterini canlandıracak. Yakışıklı Oyuncu Karanlık Güçlerin Desteklediği Psikopat bir Amir rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çivi, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur’da […]

 ERDAL GÜRBÜZ ÇUKUR’DA

12.10.2020 - 16:15

Güncelleme : 12.10.2020 - 16:15



Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen Çukur dizisi oyuncu kadrosuna Kızlarında Yakından Takip ettiği
Erdal Gürbüz’ katıldı. Çukur’un kadrosuna katılan Erdal Gürbüz Emniyet Amiri Çivi karakterini canlandıracak. Yakışıklı Oyuncu Karanlık Güçlerin Desteklediği Psikopat bir Amir rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çivi, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur’da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.


YAMAÇ’IN YENİ DÜŞMANI ÇİVİ
Çukur’da izleyicilerin karşısına yine
“kötü adam” rolü ile çıkacak olan
Erdal Gürbüz’ dizideki ismi ise Çivi olacak. Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olacak Çivi’nin nasıl bir karakter olacağı merak uyandırıyor.

ARIK BÖKE TAHTINI ÇİVİ’YE TESLİM EDİYOR..

Ayyapımın üzerine titizlikle çalıştığı projesi olan Çivi Karakteri Sonunda seyirci ile tanışıyor.
Resmi açıklamaları son dakika yapan Ayyapım Patronu ‘Kerem Çatay’ Erdal’ın Büyük bir yetenek olduğu özellikle Set içinde ve dışında Sergilediği Davranışlarıylada İleride büyük bir oyuncu olacağının sinyalini verdi.

İlk dizi tecrübesi olmasına rağmen 2.nci Başrolü kapan Erdal Şimdiden büyük bir kitleye sahip olmuş durumda.

EMNİYET AMİRİ ÇİVİ NE ZAMAN DİZİYE DAHİL OLUYOR?

Uzun zamandır Bu soru soruluyordu ve Ayyapım yöneticileri Erdalın Bölümlerinin Hazır olduğunu sadece bir kaç senaryo değişikliği yüzünden bu kadar geciktiğini anlattı.
7.Bölümden itibaren Çivi Karakteri ile Aramızda yer alıcak olan Erdal Gürbüz Şimdiden ses getirmeye başladı.