Enpara Kart İle Pişman Olmazsınız

Ülkemiz de dâhil olmak üzere kredi kartı kullanımı oldukça yaygındır. Her on kişiden 8’i kredi kartı kullanmaktadır. Durum böyle olunca kredi kartı beklentisi haklı olarak artmaktadır.

 Enpara Kart İle Pişman Olmazsınız

01.02.2018 - 16:28

Güncelleme : 01.02.2018 - 16:28

Ülkemiz de dâhil olmak üzere kredi kartı kullanımı oldukça yaygındır. Her on kişiden 8’i kredi kartı kullanmaktadır. Durum böyle olunca kredi kartı beklentisi haklı olarak artmaktadır. Enpara kredi kartı kampanyaları son günlerde çok fazla dikkat çekmektedir. Sebebi ise gerçekten kampanya niteliğinde. Bankaların kredi kartlarından aldıkları aidat ücretleri son zamanlarda oldukça şikâyet konusu olmuştu.

Enpara kredi kartında ise durum tersine işlemektedir. Enpara.com Müşterilerinden aidat almadığı gibi onlara aidat veriyor. Üstelik de sözleşmesinde kullanıldığı süre içinde sizden hiçbir zaman aidat almayacağını sözleşmesinde size taahhüt ediyor

 

Enpara Kampanyaları

Kişiler Enpara kredi kartı kampanyaları ile birçok ayrıcalıktan yararlanabilirler. Bu ayrıcalıklar arasında hiçbir kredi kartında olmayan yıllık 100 tl aidat ödemesi alma seçeneği ön plana çıkarken kişiler 1000 tl ve üzeri alışverişlerinde 3 adet taksitsiz çekimlerini herhangi bir faiz ödemeden taksitlendirebilir. Bunun dışında kişiler ayda iki kere başka atmlerden en para kredi kartı ile işlem ücreti ödemeden para çekme işleminde bulunabilir. Ayrıca en para yöntemi ile şans oyunlarına para yatıran kişiler bu işlemlerinde herhangi bir işlem ücreti ödemez.

http://www.sosyobilgi.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın