En Yeni Teknolojiye Sahip Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemlerinde, sektörün öncülerinden olan firma, deneyimi, uzmanlaşmış personeli ve en yeni teknolojiye sahip Makrotek güvenlik sistemleri ile her türlü mekân için özel çözümler sunuyor.

 En Yeni Teknolojiye Sahip Güvenlik Sistemleri

03.04.2018 - 16:45

Güncelleme : 03.04.2018 - 16:45

Güvenlik sistemlerinde, sektörün öncülerinden olan firma, deneyimi, uzmanlaşmış personeli ve en yeni teknolojiye sahip Makrotek güvenlik sistemleri ile her türlü mekân için özel çözümler sunuyor. Kurulum ve satış sonrası da servis hizmeti sağlayan firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için kişiye özel hizmet veriyor.

Firmanın Hizmetleri

Firmanın hizmetleri arasında bulunan kamera sistemleri; en son teknolojiye sahip kamera ve ses cihazları ile istenilen her büyüklükte alanı gözetlemek, insan ve araç hareketlerini kontrol altında bulundurmak, evin içinde bulunan çocukların ve hayvanların 360 derece izlenmesini sağlamak ve istenildiğinde ses kayıtlarını yapmak gibi birçok konuda kullanıcılara fayda sağlıyor. Firmanın uzman personeli, tehlike analizi yaparak, kameraların konulacağı yerleri ücretsiz keşiflerini ve kurumlarını yapıyor. Kamera sistemi ile birlikte; alarm, interkom, bebek kamera ve yangın sistemleri de tamamlayıcı olarak görev yapıyor.

Firma, mekânların ihtiyaçlarını analiz ederek, mekâna uygun olan otomatik ve manuel bariyer sistemleri ile giriş ve çıkışların kontrol edilmesini sağlıyor. Bu sistemi, yaya ve araç girişi olarak ayrı cihazlarla ve kartla geçiş dahil her türlü isteğe uygun olarak kuruyor.

https://www.makrotek.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın