En Yeni Pvp serverler oyunları listesi ne durumda?

Yeni oyuncu mekanı açıldı. Oyuncular sosyal medya tadında en.iyiliste.net ağında tanıtım yapıyor ve oyunlar hakkında tartışabiliyor. Diğer yandan Pvp serverler oyunları oldukça popüler bir oyun haline gelmiş ve sağlam yeni pvp server sunucu oyunları ile yıllardır online durumda olan bu oyunlar bir çok oyuncuya evsahipliği yapmaktadır. Metin2 online oyunun ücretsiz reklamını yapan pvp serverlar oyunları […]

 En Yeni Pvp serverler oyunları listesi ne durumda?

08.01.2020 - 12:31

Güncelleme : 12.01.2020 - 12:32

1.jpg

Yeni oyuncu mekanı açıldı. Oyuncular sosyal medya tadında en.iyiliste.net ağında tanıtım yapıyor ve oyunlar hakkında tartışabiliyor. Diğer yandan Pvp serverler oyunları oldukça popüler bir oyun haline gelmiş ve sağlam yeni pvp server sunucu oyunları ile yıllardır online durumda olan bu oyunlar bir çok oyuncuya evsahipliği yapmaktadır. Metin2 online oyunun ücretsiz reklamını yapan pvp serverlar oyunları Türkiye de hatırı sayılır bir kitleye sahiptir. Diğer yandan en çok oynanan silkroad private serverlar ve knight online pvp serverlar oyunları da bu konuda metin2 ile oldukça rekabet içinde. Aslına bakarsanız Birbirleri ile hiç alakası olmayan oyun tipleri olması birbirlerini rakip yapmamaktadır. Fakat 3 oyununda oldukça fazla oyuncu kitlesi bulunmaktadır.

Hepimizin mutlaka duymuş olduğu ve çoğumuzun severek oynadığı Metin 2 hâlâ popüler mmorpgler arasında. Aslen Kore’de çıkmış olan oyunumuz bir yıl sonra Almanca olacak Beta sürümünde denendikten kısa bir süre sonra bütün dünyaya yayıldı. Oyunun çok beğenilmesi dünyanın dört bir yanına açılan serverlerin yetersiz kalmasına ve kullanıcıların kendilerine ait pvp serverler açmalarını sağladı. Günümüzde bile düzenli aralıkla açılan yeni oyunlar mevcuttur. Bu oyunları en iyi oyuncu mekanı kısmından inceleyebilirsiniz.

Metin2 pvp serverler resmi serverlerden biraz daha farklı olarak karakterinizin bazı özelliklerini yükseltir ve oyunun daha hızlı oynanması için yeni olanaklar sağlar. Örneğin yüksek seviyelerde yapımı mümkün olan iksirlerin özellikleri size kalıcı olarak birinci seviyeden itibaren eklenir. Bu sayede official server size artık yavaş gelmeye başladığında kendinize uygun bir pvp server arama zamanı gelmiş demektir. Pvp server oyunlarında en sağlam ve en yeni oyunların listesine ulaşmak için en.iyiliste.net adresine giderek popüler ve yeni oyunlara bakmanızı tavsiye ederiz. En iyi pvp oyunları ile devamlı olarak günceldir. Oyun gelişimleri oldukça hızlı olduğu için kesinlikle siteye giriş yapıp arada kontrol ederek daha fazla bilgilere ulaşabilirsiniz. Oyuncu olmak için iyi bir araştırma yapılacağını asla unutmayınız. Herkese iyi oyunlar dileriz.